watchOS 6 ujawnia nowe tytanowe i ceramiczne modele Apple Watcha

W najnowszej wersji beta systemu watchOS 6 zauważono nowe opcje obudów tytanowych i ceramicznych do zegarka Apple Watch, który może zadebiutować wraz z nowymi iPhone’ami 11.

Tytanowe i ceramiczne obudowy zegarka Apple Watch 5?

Wśród zasobów najnowszego systemu watchOS 6 beta znaleziono grafiki potwierdzające, że Apple zamierza wprowadzić na rynek nowe modele smartwacha Apple Watch z ceramiczną i tytanową obudową.

Pliki animacji znalezione w systemie watchOS 6 beta przedstawiają Apple Watch Series 5 w wersji z 44-milimetrową tytanową i ceramiczną obudową. Oczywiście te same obudowy powiny być również dostępna dla mniejszej, 40-milimetrowej obudowy.

Firma Apple sprzedawała ceramiczną wersję zegarka Apple Watch do serii 3, ale nigdy nie wprowadziła na rynek wersji ceramicznej dla serii 4. Jeśli chodzi o tytan, tym razem byłby to zupełnie nowy materiał obudowy.

Może Cię zainteresować także: iPhone 11 może zadebiutować już 10 września 2019 r.

Apple Watch series 5 nie powinien mieć żadnych większych zmian, a jedynie kilka ulepszeń, w tym szybszy i energooszczędny układ z serii S, ulepszony wyświetlacz OLED (podobno pochodzący z Japan Display) i to wszystko. Stąd też w tym roku Apple zapewne musiało wymyślić kolejne nowości, którymi byłyby obudowy Apple Watch, rekompensujące skromne aktualizacje sprzętu.

Plotka głosi również, że Apple po prostu wprowadzi na rynek nową ceramiczną i tytanową obudowę dla zegarka Apple Watch Series 4 i tym razem nie wprowadzi kolejnej generacji „series 5”. Zamiast tego firma mogłaby obniżyć ceny istniejących modeli zegarków Apple Watch Series 4 o 50 USD, aby przyciągnąć więcej nowych klientów. Byłoby to jednak nowością ze strony Apple’a, zwłaszcza, że ​branża wearable rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Przeczytaj też:

Wysyłki Apple Watcha w 2018 r. wzrosły o 22% – Apple nie ma sobie równych!

źródła: iPhoneHacks via iHelpBR