iPhone 11 może zadebiutować już 10 września 2019 r.

Obraz odnaleziony w najnowszej wersji beta mobilnego systemu iOS 13 wskazuje, że premiera nowego iPhone’a 11 może się odbyć 10 września 2019 roku.

Informacje na temat iPhone'a 11 w becie systemu iOS 13

W siódmej wersji beat systemu iOS 13 odnaleziono grafikę, która miałaby sugerować, że iPhone 11 zostanie zaprezentowany 10 września 2019 roku. Wspomniany zrzut ekranu znaleziony został najnowszej w wersji beta z tytułem „HoldForRelease”. Na ekranie głównym widoczna jest ikona kalendarza ustawiona na wtorek 10 września 2019, co miałoby być podstawą do określenia daty konferencji.

Podobny zrzut ekranu znajduje się także w najnowszej wersji beta mobilnego systemu operacyjnego iPadOS 13, przeznaczonego dla iPadów.

Zrzut ekranu został po raz pierwszy znaleziony przez iHelp BR. Podobny zrzut ekranu znaleziono również w zeszłym roku w wersji beta systemu iOS 12, z którego że premiera iPhone’a XS odbędzie się 12 września – i tak też się stało [zob. iPhone Xs, Xs Max, Xr oraz Apple Watch Series 4 – wszystko co musisz wiedzieć].

Wszystkie pogłoski i doniesienia dotyczące premier nowych urządzeń formy Apple sugerują, że seria iPhone 11 (być może iPhone Pro) zostanie wydana 10 września 2019. Firma Apple tradycyjnie organizowała wydarzenia związane z iPhone’em w drugim tygodniu września i tym razem data także się zgadza.

Jeśli Apple ostatecznie ogłosi nowe iPhone’y we wtorek 10 września br., to powinny one trafić do przedsprzedaży w USA już w piątek 13 września 2019 r. W sklepach, iPhone’y z 2019 roku powinny pojawić się 20 września. Ostateczne wydania mobilnych systemów operacyjnych iOS 13 i iPadOS 13 dla wszystkich powinny zostać udostępnione do pobrania dzień lub dwa przed premierą iPhone’a 11.

Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku trzy nowe iPhone’y: następcę iPhone’a XR 2019, iPhone’a 11 i iPhone’a 11 Max. Nie należy spodziewać się teraz nowych wersji iPada Pro 2019, choć Apple powinno również zaprezentować nowego Apple Watcha Series 5?

O wszystkim dowiemy się już niespełna za miesiąc, a pod koniec sierpnia Apple powinno potwierdzić datę jesiennej konferencji.

źródła: iHelp BRM via iPhoneHacks