W sierpniowym PlayStation Plus zremasterowany WipeOut i Sniper Elite 4

Subskrybenci Playstation Plus w sierpniu mogą pobrać za darmo gry o wartości 434 zł: Wipeout Omega Collection oraz Sniper Elite 4, od sierpnia Sony podwyższa także ceny miesięcznej subskrypcji PS Plus!

Bezpłatne gry w Playstation Plus w sierpniu 2019 r.

Od 6 sierpnia 2019 r. przez cały miesiąc, subskrybenci planów Playstation Plus będą mogli pobrać bezpłatnie 2 ciekawe tytuły Wipeout Omega Collection oraz Sniper Elite 4.

Wipeout Omega Collection

Rywalizuj z zabójczą prędkością w legendarnej futurystycznej grze wyścigowej, która cechuje się ostrymi zakrętami, szalonymi pętlami i nagłymi spadkami.

Skorzystaj z całej zawartości Wipeout HD, Wipeout HD Fury i Wipeout 2048, która obejmuje 26 dwukierunkowych torów, 46 wyjątkowych statków, mnóstwo trybów gry i mieszankę nowych i klasycznych utworów muzycznych. Graj przeciwko sztucznej inteligencji lub walcz ze znajomymi różnymi rodzajami broni w dwuosobowych wyścigach lub w trybie online dla maksymalnie ośmiu graczy.

Sniper Elite 4

Zagraj jako supersnajper Karl Fahburne i oddawaj strzały, które mogą zmienić przebieg najbardziej niszczycielskiego konfliktu w historii, w strzelance TPS Rebellion.

Podejmuj śmiałe misje na terytorium wroga (otwarte poziomy) – korzystaj przy tym z różnych karabinów, pistoletów, pułapek, granatów, materiałów wybuchowych i innego wyposażenia z czasów II wojny światowej. Trafiaj wybrane cele z dużej odległości i oglądaj swoje zabójcze ataki dzięki kamerze rejestrującej te wydarzenia. Zawsze uwzględniaj siłę i kierunek wiatru, grawitację i tętno – drobny błąd może skutkować niecelnym strzałem.

Wzrost cen 30-dniowych planu subskrypcji PS Plus

Od 1 sierpnia br. wzrosną ceny planów subskrypcji PlayStation Plus. Miesięczny dostęp do usług Sony będzie kosztował 37 zł, zamiast 33 zł jak dotychczas. Ceny planów kwartalnego i rocznego pozostaną bez zmian i będą wynosiły wciąż 100 zł za 3 miesiące i 240 zł za 12 miesięcy.

Może Cię zainteresować także:

Playstation wie, że Polska słynie z „Wiedźmina” a nie kiełbasy i wódki…

źródło: Sony Polska