Sierpniowy rabat 50% w iTaxi przy płatności BLIKIEM

BLIK i iTaxi uruchomiły nową promocję na przejazdy i płatności przez aplikację mobilną – w sierpniu można skorzystać z rabatu 50% przy płatności za przejazd BLIKIEM.

Promocja 50% tańsze przejazdy w iTAxi przy płatności BLIKIEM

Dzięki drugiej edycji akcji promocyjnej „BLIK w iTaxi” użytkownicy zamawiający kurs w aplikacji iTaxi mogą skorzystać z rabatu w wysokości 50% za przejazd. Aby uzyskać rabat, należy wykonać płatność za kurs w aplikacji za pomocą Transakcji BLIK. Ustalony rabat nalicza się automatycznie.

Każdy może skorzystać z promocji wielokrotnie. Rabat obowiązuje dla wszystkich kursów w iTaxi zamówionych przez aplikację i z metodą Transakcji BLIK (maksymalna wartość rabatu to 15 zł). W związku z tym w przypadku kursów, za które należność będzie większa niż 50 zł, rabat wciąż będzie wynosił 15 zł.

Celem akcji jest promocja iTaxi wśród nowych potencjalnych użytkowników oraz popularyzacja Transakcji BLIK. Akcja trwa od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00 do 21 sierpnia 2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli.

Klienci  iTaxi, którzy za przejazd zapłacą BLIKIEM, będą podróżować aż o 50 proc. taniej. Specjalna promocja związana jest z wdrożeniem w aplikacji mobilnej iTaxi płatności jednym kliknięciem (One Click BLIK).

Z usług iTaxi można korzystać w największych miastach Polski, w tym m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy Poznaniu. Platforma umożliwia szybkie i wygodne zamówienie przejazdu i opłacenie go bezpośrednio przez aplikację mobilną. Licencjonowani kierowcy współpracujący z iTaxi korzystają z buspasów oraz mogą wjeżdżać do stref turystycznych. Od teraz możliwe jest także dokonanie szybkiej płatności z wykorzystaniem One Click BLIK.

Jak skorzystać z promocji „BLIK w iTaxi” i zgarnąć 50% rabatu?

  1. Pobierz aplikację iTaxi (iOS / Android).
  2. Załóż konto prywatne i ustaw płatności mobilne – płatność BLIKIEM.
  3. Zamów przejazd i zapłać BLIKIEM za przejazd. Pamiętaj, transakcję potwierdzasz poprzez aplikację swojego banku.
  4. Kwota Twojego przejazdu zostanie automatycznie pomniejszona o 50%!
  5. Aby skorzystać z promocji nie można mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

BLIK w aplikacji mobilnej iTAxi (screen)

Pamiętaj, że płacąc BLIKIEM za przejazdy z iTaxi masz szansę wygrać 100.000 zł w loterii BLIKOMANIA.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.