„WipEout Omega Collection” na Playstation VR w 2018 roku

Trzeba będzie uważać, żeby nie zakręciło nam się w głowie podczas gry w „WipEout Omega Collection” na Playstation VR.

WipEout Omega Collection an Playstation VR

Gra „WipEout Omega Collection” na Playstation VR może być jedną z najbardziej szalonych gier do przeżywania w wirtualnej rzeczywistości. Szybkie wyścigi, migające neony i światła mogą wprowadzić nas do wirtualnego świata przyszłości.

Podczas PlayStation Experience firma Sony ogłosiła, że WipEout Omega Colection otrzyma już na początku 2018 roku bezpłatny tryb VR. Aktualizacja VR zawiera wszystkie tryby i ścieżki w grze podstawowej, obsługę dźwięku 3D oraz ekskluzywne statki i wnętrza. Jeśli komuś zrobi się niedobrze podczas podniebnych i naziemnych wariacji statkami przyszłości, musi we własnym zakresie zaopatrzyć się w torby papierowe…

WipEout nie jest jedyną grą na PlayStation 4, która wkrótce otrzyma nowy tryb VR. Darmowa wersja demo VR dla The Last Guardian ma się ukazać we wtorek 12 grudnia, dzięki czemu gracze będą mogli jeszcze lepiej obcować z Trico.

Kolejnym tytułem jest zapowiedziana podczas PlayStation Experience, strzelanka Firewall Zero Hour dla wielu graczy, która pojawi się w przyszłym roku wyłącznie na PSVR.

Oto oficjalna zapowiedź gry „WipEout Omega Collection VR” w trybie wirtualnej rzeczywistości:

źródło: Blog Sony PlayStation via Engadget