Dziś premiera serialu „Zasada Przyjemności” – 2 pierwsze odcinki odkodowane!

Zobacz zwiastun polskiego „Mostu nad Sundem”, czyli serialu „Zasada przyjemności”, który został wyprodukowany przez Canal+ – stacja odkoduje 2 pierwsze odcinki oraz udostępnia 4 pierwsze na nc+ GO.

„Zasada przyjemności” – serial kryminalny Canal+

W dzisiejszym paśmie odkodowanym Canal+ widzowie stacji będą mogli obejrzeć premierę dwóch pierwszych odcinków serialu kryminalnego Zasada przyjemności. Już w dniu premiery, od północy w niedzielę 9 czerwca 2019 roku, serial będzie także dostępny w serwisach nc+ GO i nc+ GO TV – abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć pierwsze 4 z 10 odcinków.

W kolejnych tygodniach, w serwisach nc+ GO i nc+ GO, TV będą pojawiać się po 2 odcinki – tym samym oba serwisy pokażą je z wyprzedzeniem tygodniowym w stosunku do premiery antenowej.

Zasada przyjemności to po serialu „Nielegalni” pierwsza tak duża międzynarodowa koprodukcja krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Widzowie zostaną wtajemniczeni w wielowątkowe policyjne śledztwo, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie oraz Pradze.

Przeczytaj także: Najlepsze polskie seriale 2018 roku, które trzeba zobaczyć!

Już od rana, 9 czerwca br. , CANAL+ na jeden dzień uruchomi pasmo odkodowane w związku z czym abonenci platformy nc+ i wybranych sieci kablowych będą mogli śledzić losy bohaterów z  pierwszych dwóch premierowych odcinków serialu. Poza premierą Zasady przyjemności widzowie będą mogli zobaczyć m.in. inną oryginalną produkcję CANAL+, czyli miniserial komediowy Pisarze. Serial na krótko z Maciejem Stuhrem i Magdaleną Cielecką.

Premiera kolejnych odcinków serialu Zasada przyjemności na antenie CANAL+ i w CANAL+ 4K Ultra HD od 9 czerwca, w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

 

Kadr z serialu „Zasada przyjemności”
Kadr z serialu (fot. Canal+)

O czym jest serial „Zasada przyjemności”? – opis fabuły serialu i oficjalny zwiastun

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety.

Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija.

Obejrzyj zwiastun serialu:

„Zasada przyjemności” to nakręcony z wielkim rozmachem polski „Most nad Sundem”

W rolach głównych cenione i uznane aktorskie osobowości kina z trzech krajów: Małgorzata Buczkowska, Karel Roden, (Krucjata Bourne’a, Blade: Wieczny łowca II), Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

Kadr z serialu „Zasada przyjemności”
Kadr z serialu (fot. Canal+)

O jakość Zasady przyjemności zadbała ekipa niezwykle doświadczonych twórców: scenariusz napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów Gliny, reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński (m.in. Wino truskawkowe, Gry wojenne, Fotoamator) a za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów – z Polski był nim Paweł Dyllus (Chce się żyć, Jestem mordercą). Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production (Glina, Szpiedzy w Warszawie, Dzwony wojny).

Polecam:

Szwedzki serial „Prawnik” to dobra pozycja dla miłośników kryminałów

źródło: informacja prasowa