„Most nad Sundem” sezon 4. od dzisiaj na Ale kino+

Na polskim kanale Ale kino+ nadawany jest już czwarty sezon serialu „Most nad Sundem” (oryg.  tytuł „Bron/Broen”) – kolejne odcinki w niedziele o godzinie 20.10.

„Most nad Sundem” (4. sezon)

Miłośnicy Sagi i serialu „Most nad Sundem” mają powody do zadowolenia, bowiem od niedzieli 4 lutego, kanał AleKino+ nadaje czwarty sezon serialu.

Pełna nieoczywistości kryminalna intryga i nie mniej złożone relacje międzyludzkie w czwartym najnowszym sezonie będą jeszcze bardziej okrutne. Od razu przygotujcie sie na to, że jest to ostatni sezon serialu „Most nad Sundem” („Bron/Broen”).

Akcja czwartej odsłony duńsko-szwecko-niemieckiego hitu kryminalnego rozpoczyna się blisko dwa lata po rozwikłaniu zagadki rytualnych morderstw. Na Peberholm, małej sztucznej wyspie u wybrzeży duńskiej części cieśniny Øresund, dochodzi do brutalnego zabójstwa kobiety. Ciało należy do Margrethe Thormod, dyrektor generalnej Agencji Migracyjnej w Kopenhadze, która niedawno uwikłana była w skandal deportacyjny. Henrik wspólnie ze swym duńskim kolegą Jonasem Mandrupem rozpoczyna śledztwo.

Zobacz także: „Most nad Sundem” wróci z 4. sezonem w styczniu 2018 r.

Tymczasem Saga przebywa w więzieniu dla kobiet w Ystad po tym, jak została skazana za zamordowanie swojej matki. Henrik, który odwiedza ją tak często, jak tylko może, teraz desperacko pragnie jej pomoc. Jednak tym razem Saga nie jest w stanie mu pomóc. Jak rozwiąże się ta sprawa? Czy szczególna przyjaźń dwójki bohaterów przetrwa?

Jeśli przegapiliście pierwszy odcinek serialu, to nic straconego, powtórki będą emitowane w środy. Użytkownicy platformy nc+ go mogą także obejrzeć serial na życzenie w serwisie VOD. W Polsce, jeden odcinek składa się tak naprawdę z połączonych dwóch epizodów i trwa prawie 2 godziny.

„Most nad Sundem” (4. sezon)

Serial „Most nad Sundem 4” emitowany będzie na Ale kino+:

  • premiera 1. odcinka 4 lutego (niedziela), godz. 20:10
  • powtórka 1. odcinka 7 lutego (środa), godz. 21:45
  • 2. odcinek 11 lutego (niedziela), godz. 20:10
  • powtórka 2. odcinka 14 lutego (środa), godz. 21:45
  • 3. odcinek 18 lutego (niedziela), godz. 20:10
  • powtórka 3. odcinka 21 lutego (środa), godz. 21:45
  • 4. odcinek 25 lutego (niedziela), godz. 20:10
  • powtórka 4. odcinka 28 lutego (środa), godz. 21:45

Poprzednie trzy sezony można obejrzeć w serwisie Netflix, wpisując w wyszukiwarce angielska wersję tytułu „The Bridge”, lub klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Ale kino+