Zaktualizowana funkcja GO Snapshot w Pokémon GO

Pokémon GO wprowadza ostatnią z planowanych czterech dużych aktualizacji: ulepszenie funkcji GO Snapshot, która umożliwia od teraz użytkownikom m.in. fotografowanie aż trzech Pokémonów jednocześnie, użycie funkcji odliczania czasu czy zrobienia całej serii ujęć. 

Zaktualizowana funkcja GO Snapshot w Pokémon GO

Popularna gra mobilna Pokémon GO firmy Niantic, wprowadza aktualizację swojej funkcji fotograficznej, GO Snapshot. Gracze mogą od teraz umieszczać do trzech Pokémonów na jednym zdjęciu. Nowością jest również możliwość wyboru zestawów grupowych Pokémonów, które są rekomendowane przez twórców gry, co może inspirować do tworzenia unikalnych kompozycji zdjęciowych.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Pokémon GO ze zmienionym wyglądem świata gry i biomami

Ponadto trenerzy mogą korzystać z trybu pozwalającego na zrobienie serii zdjęć oraz timera, który umożliwia opóźnienie wykonania zdjęcia. To wszystko sprawia, że fotografowanie Pokémonów staje się jeszcze bardziej dynamiczne i dostosowane do potrzeb gracza.

Aby korzystać z nowych opcji, gracze mogą wybrać funkcję Aparat w ekwipunku, dotknąć ikony aparatu w Pokédexie lub w menu. Po wykonaniu zdjęć, gracze mogą wyjść z widoku GO Snapshot, przeglądać swoje zdjęcia, a także ozdobić je różnymi naklejkami. 

Niantic zachęca do dzielenia się swoimi najlepszymi fotografiami z innymi użytkownikami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic