Wspomnienia o Steve’ie Jobsie pisane piórem Chrisann Brennan

Książka pod tytułem „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia” autorstwa Chrisann Brennan ukaże się w polskich księgarniach już 24 kwietnia 2019 roku.

Okładka książki: „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia”

Wspomnienia „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia” napisane przez partnerkę i wielką miłość Jobsa Chrisann Brennan są osobistym spojrzeniem na życie z założycielem firmy Apple.

Dzięki lekturze tej wyjątkowej pozycji poznamy Steve’a Jobsa od innej strony. To jaki był prywatnie, jakim był partnerem, ojcem, dlaczego tak wielbił Boba Dylana i dlaczego pomagał mu opisywać niezrozumiały świat.

Geniusz naszych czasów, który dzięki swoim wizjom zrewolucjonizował świat technologii, był pełen sprzeczności, buntu, nieokiełznanego uporu i determinacji w dążeniu do swoich wizji. Jest to prywatna opowieść Brennan,, która była partnerką Jobsa, matką pierwszego dziecka, do którego się nie przyznawał. Warto sięgnąć po tę pozycję, aby poznać wspomnienia o twórcy nagryzionego jabłka.

Przeczytaj także: Biografia Tima Cooka napisana przez Kahneya ukaże się 16 kwietnia

Opis książki:

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą. 

Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, pod szorstką powierzchownością dostrzegając wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Pociągały ją w Jobsie przede wszystkim uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy wywołały zauroczenie, które z czasem przerodziło się w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie także stanowiły część osobowości Jobsa. 

Premiera książki „Nadgryzione Jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia” już 24 kwietnia 2019 roku.

Może Cię zainteresować:

TOP 10 książek o nowych technologiach