Apple wydało nowe słuchawki AirPods 2. generacji i bezprzewodowe etui!

Firma Apple wydała dzisiaj nowy model słuchawek AirPods 2. generacji z dłuższym o 50% czasem rozmów i opcjonalnym bezprzewodowym etui ładującym zgodnym ze standardem Qi.

AirPods 2. generacji (marzec 2019)

Nowe AirPods wraz z bezprzewodowym etui ładującym, to według Apple’a niezrównane słuchawki bezprzewodowe, które teraz pozwalają rozmawiać jeszcze dłużej. Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym Twoim urządzeniem. Gdy masz je w uszach, są już podłączone, a Ty od razu zanurzasz się w bogatym dźwięku pierwszorzędnej jakości.

Nowe, podkręcone słuchawki AirPods (2. generacji) są wyposażone w nowy bezprzewodowy układ H1, zapewniający lepszą wydajność komunikacji bezprzewodowej, większą żywotność baterii i wiele innych. Nowy układ bezprzewodowy H1 zawiera niestandardową architekturę audio, która pomaga w poprawie jakości muzyki i wydłużeniu czasu rozmów nawet o 50 proc. w porównaniu z oryginalnymi AirPodsami.

Dzięki czipowi H1 słuchawki szybciej i stabilniej łączą się bezprzewod­owo. Przełączanie aktywnych urządzeń trwa teraz 2 razy krócej, a odbieranie telefonów – 1,5 raza krócej. Ponadto czip H1 zmniejsza opóźnienia odczuwalne w grach nawet o 30 procent.

Przeczytaj także: Apple wydało 10,5-calowego iPada Air i odświeżonego iPada mini 5. generacji

Dzięki obudowie do bezprzewodowego ładowania nowe AirPods (2. generacji) oferują ponad 24 godziny „czasu na odsłuch”. Apple nie dołącza etui do ładowania bezprzewodowego Qi z nowymi AirPodsami. Zamiast tego jest to opcjonalne akcesorium, które kosztuje więcej.

Nowe słuchawki AirPods ze standardowym etui ładującym kosztują 799 zł, podczas gdy te z etui do ładowania bezprzewodowego 999 zł.  Można tez kupić samo bezprzewodowe etui ładujące w cenie 389 zł, które jest kompatybilne ze słuchawkami 1. generacji. AirPodsy można już zamawiać w sklepie internetowym firmy Apple, a do sklepów trafią w przyszłym tygodniu.

Ceny słuchawek AirPods 2 w Polsce
Ceny słuchawek AirPods 2 w Polsce

Bezprzewodowa doskonałość

AirPods parujesz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem1. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu. A wszystko brzmi fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz dźwięk z iPhone’a, Apple Watch, iPada czy Maca.

AirPods 2. gen.

Bateria na 24 godziny

Po pełnym naładowaniu AirPods dają Ci 5 godzin słuchania. Lub nawet 3 godziny rozmów, czyli o godzinę więcej niż poprzedni model7. To najlepszy wynik w branży5. A ponieważ etui przechowuje dość energii na wielokrotne ładowanie, łączny czas słuchania przekracza 24 godziny.  Chcesz je szybko podładować? Wystarczy, że schowasz AirPods do etui na 15 minut, żeby słuchać muzyki przez 3 godziny lub rozmawiać przez 2 godziny. Chcesz sprawdzić, czy AirPods są naładowane? Po prostu zbliż je do iPhone’a.

  • Ponad 24 godz.z etui ładującym.
  • Do 5 godz.słuchania po pełnym ładowaniu.
  • Po zaledwie 15 min ładowania grają nawet 3 godziny.

źródło: Apple Polska