Pierwszy zwiastun „Stranger Things 3” to przerażający Dzień Niepodległości

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” ma ukazać się 4 lipca 2019 roku, a Netflix właśnie wydał pierwszy zwiastun.

Stranger Things 3

Biorąc pod uwagę datę premiery przypadający na obchody Święta Niepodległości w Hawkins w stanie Indiana – zwiastun wyraźnie zapowiada walkę z nowym przerażającym zagrożeniem podczas letnich wakacji.

Minęło trochę czasu odkąd ostatnio widzieliśmy Dustina (Gaten Matarazzo), Mike’a (Finn Wolfhard), Lucasa (Caleb McLaughlin), Willa (Noah Schnapp) i Jedenastkę (Millie Bobby Brown) w 1. i 2. sezonie. Letnie wakacje trwają w pełni, życie wrze w lokalnej lodziarni i basenie, centrum handlowym i innych miejscach.

Oczywiście, to jest serial „Stranger Things”, więc idylliczne lato musi zostać przerwane przez wszelkiego rodzaju monstrualne zagrożenia obracające się wokół przerażającego alternatywnego świata znanego jako Upside Down.

Przeczytaj także: Kontynuacja serialu „The OA” już 22 marca na Netflixie

„Stranger Things” to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa stylizowanego na lata 80 i opowiadających o grupie dzieci, które spotykają się z nieziemskim stworzeniem w swoim rodzinnym mieście. Akcja toczy się wokół spisków rządowych, alternatywnych realiów i wyzwań związanych z dorastaniem w latach 80.

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” ukaże się w serwisie Netflix 4 lipca 2019 roku i będzie liczył 8 odcinków:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix via The Verge