Pierwszy zwiastun „Stranger Things 3” to przerażający Dzień Niepodległości

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” ma ukazać się 4 lipca 2019 roku, a Netflix właśnie wydał pierwszy zwiastun.

Stranger Things 3

Biorąc pod uwagę datę premiery przypadający na obchody Święta Niepodległości w Hawkins w stanie Indiana – zwiastun wyraźnie zapowiada walkę z nowym przerażającym zagrożeniem podczas letnich wakacji.

Minęło trochę czasu odkąd ostatnio widzieliśmy Dustina (Gaten Matarazzo), Mike’a (Finn Wolfhard), Lucasa (Caleb McLaughlin), Willa (Noah Schnapp) i Jedenastkę (Millie Bobby Brown) w 1. i 2. sezonie. Letnie wakacje trwają w pełni, życie wrze w lokalnej lodziarni i basenie, centrum handlowym i innych miejscach.

Oczywiście, to jest serial „Stranger Things”, więc idylliczne lato musi zostać przerwane przez wszelkiego rodzaju monstrualne zagrożenia obracające się wokół przerażającego alternatywnego świata znanego jako Upside Down.Przeczytaj także: Kontynuacja serialu „The OA” już 22 marca na Netflixie

„Stranger Things” to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa stylizowanego na lata 80 i opowiadających o grupie dzieci, które spotykają się z nieziemskim stworzeniem w swoim rodzinnym mieście. Akcja toczy się wokół spisków rządowych, alternatywnych realiów i wyzwań związanych z dorastaniem w latach 80.

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” ukaże się w serwisie Netflix 4 lipca 2019 roku i będzie liczył 8 odcinków:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix via The Verge

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj