Usługa mytaxi Lite z gwarantowaną ceną za przejazd z góry!

Wybierając mytaxi Lite z góry wiesz ile zapłacisz! Określając miejsce odbioru i docelowe aplikacja wyświetli dokładną cenę z góry.

mytaxi Lite

Z mytaxi Lite z góry wiesz, ile zapłacisz za taksówkę. To gwarancja niskiej ceny przez całą dobę. ite! Wpisz dokąd chcesz jechać, a aplikacja pokaże Ci ile zapłacisz za kurs. 

W okresie promocji zapłacisz nawet 50% mniej za przejazdy z mytaxi Lite. Taksówkę w wariancie Lite zamówisz we wszystkich miastach, w których dostępne jest mytaxi!

mytaxi Lite to jedna z dostępnych kategorii usługi mytaxi widocznych w dolnym menu na głównym ekranie aplikacji. Wybierając Lite w okresie promocyjnym masz gwarancję niskiej ceny – nawet ponad 50% mniej niż standardowo! Kursy mytaxi Lite realizują licencjonowani kierowcy taxi. mytaxi Lite dostępne jest jedynie dla kursów z opcją Płać przez Aplikację.

Przeczytaj także: 400 e-hulajnóg Hive od myTaxi zawitało w Lizbonie

Co oznacza “Cena gwarantowana? Cena gwarantowana to dokładna cena znana z góry, jaką zapłacisz za kurs mytaxi Lite. Koniecznie wpisz adres odbioru i docelowy, aby poznać cenę gwarantowaną!

Zrzut ekranu z aplikacji mytaxi (Lite)

Gdzie w aplikacji wyświetli się „cena gwarantowana”? Cena gwarantowana widoczna jest na kafelku Lite na dolnym menu ekranu głównego aplikacji, po określeniu adresów: docelowego i odbioru.

Nie korzystasz jeszcze z mytaxi? Zgarnij 20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

  • W zakładce Kod promocyjny wpisz kod: lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Więcej o usłudze oraz regulamin promocji znajdziesz na stronie mytaxi.com/pl/lite.