„Crash™ Team Racing Nitro-Fueled” już 21 czerwca 2019 roku!

Już można zamawiać w przedsprzedaży zremasterowaną grę „Crash™ Team Racing Nitro-Fueled”, jednak zagramy w nią dopiero 21 czerwca 2019 roku.

Crash™ Team Racing Nitro-Fueled (premiera: 21 czerwca 2019)

Znamy już cenę i datę premiery kolejnej zremasterowanej gry z serii Crash Bandicoot pt. Crash Team Racing Nitro-Fueled ?, która ukaże się na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Można śmiało powiedzieć, że remaster gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy był udanym posunięciem i okazał się sukcesem dla firmy Activision. Podczas gdy fani czerpali radość z powrotu do lat młodości spędzonych 32-bitowych platformach, wielu z nich chciało także podobną, przerobioną  gokartową wersję CTR (Crash Team Racing) z 1999 roku, w której ścigamy się między innymi ulubionym jamrajem pasiastym czyli Bandicootem.

Życzenia fanów zostały spełnione i gra Crash Team Racing Nitro-Fueled ma zostać udostępniona 21 czerwca 2019 r. na PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Koszt wersji cyfrowej na PS4 to 169 zł

Ta wersja gry została przebudowana od samych podstaw i zawiera wszystko, co pamiętamy z oryginalnej gry. Nie zabraknie także nowości i niespodzianek, w tym nowe gokarty i tory. Gra oczywiście ma nowoczesną grafikę, możliwość rozgrywek online oraz nowe opcje dostosowywania kart postaci i pojazdów.

Jeśli jesteś gotowy, aby zarezerwować swoją kopię gry Crash Team Racing Nitro-Fueled to prawdopodobnie można liczyć na dodatkowe bonusy w przedsprzedaży. Wystarczy poszukać tytułu w ulubionych sklepać, aby się przekonać.

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży grę Crash Team Racing Nitro-Fueled ze sklepu PlayStation Store, otrzymasz motyw „Linia startu”, awatary Crasha™ i Coco oraz dodatkowy przedmiot w grze.

Opis gry ze sklepu PlayStation:

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. To autentyczna frajda z gry w CTR i znacznie więcej – teraz w pełni zremasterowana i podkręcona na maksa:

  • Odpal silnik, by znaleźć oryginalne tryby gry, postacie, tory, dopalacze, broń i sterowanie.
  • Pędź ku chwale w dodatkowych gokartach i na torach spoza pierwotnej wersji gry.
  • Ścigaj się w grze wieloosobowej i wyprzedź rywali na sieciowej tablicy wyników.

W Crash™ Team Racing Nitro-Fueled stawka jest wysoka, a rywalizacja zaciekła. To CTR, które uwielbiasz, teraz wprowadzone na najwyższe obroty.

źródło: Blog PlayStation Europe