„Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” z nowymi poziomami i na nowych platformach

Gra „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” dostępna jest już na kolejnych platformach (Xbox One, Nintendo Switch i PC), a dodatkowo gracze mogą pobrać za darmo nowe poziomy „Stormy Ascent” i „Future Tense”.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy – poziom Future Tense

Mega-ekscytująca i kultowa już gra, z sympatycznym jamrajem w roli głównej, zatytułowana „Crash Bandicoot N. Sane Trilogy” (pol. „Crash Bandicoot N-samowita Trylogia”), została odnowiona i wydana dokładnie rok temu na konsole PlayStation 4.

Od piątku 29 czerwca 2018 r. zremasterowany Crash Bandicoot pojawił się na konsolach Xbox One, Nintendo Switch oraz komputerach przez serwis Steam. Oprócz tego Activision i Vicarious Visions mają kolejną wspaniałą wiadomość dla fanów pomarańczowego jamraja.

Już od połowy czerwca gracze PlayStation mogą pobrać legendarny poziom Stormy Ascent bez dodatkowych opłat! To niezwykle trudny poziom, który pierwotnie nie został dokończony i dodany do oryginalnego wydania gry. Co więcej, Stormy Ascent jest teraz dostępny także bez dodatkowych opłat na urządzeniach z rodziny Xbox One, Nintendo Switch i na PC.

Aktualizacja Crash Bandicoot N-samowita Trylogia z nowymi poziomami i udoskonaleniami

Wersja na PS4 otrzymała także sporą aktualizację, w ramach której dodano obsługę HDR oraz szybsze ładowanie gry. Uaktualnienie jest dostępne bezpłatnie dla każdego, kto już zakupił pełną wersję gry.

Ale to nie wszystko. Od wczoraj (29 czerwca 2018 r.) dostępny jest za darmo zupełnie nowy poziom Future Tense w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy!  Future Tense jest dostępny za pośrednictwem nowej platformy w Warp Room of Crash Bandicoot 3: Warped i rzuca całkowicie nowe wyzwania graczom.

Zagrajcie w pierwszy od prawie 20 lat nowy poziom, stworzony specjalnie z myślą o pierwotnej trylogii. Poziom Future Tense, inspirowany poziomem z wodospadem z pierwszej odsłony Crash Bandicoot, oferuje kilka zagadek osadzonych w futurystycznej scenerii z Crash Bandicoot™ 3: Warped. Podejmijcie nowe wyzwania w Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy – unikajcie rakiet, niszczcie roboty i przeskakujcie między laserami, wspinając się po ogromnym, futurystycznym wieżowcu.

Screen z poziomu Future Tense gry Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Do pobrania poziomu Future Tense wymagana jest gra CRASH BANDICOOT™ N. SANE TRILOGY. Po pobraniu poziomu będzie on dostępny w trzeciej części trylogii – Crash Bandicoot™ 3: Warped.

źródła: Activision Blog, PlayStation Blog