Zmierz się w „Wild Beyond” – trzymającej w napięciu grze mobilnej PvP

Już 19 listopada 2018 roku w sklepie App Store pojawi się zapowiadana gra mobilna „Wild Beyond” od twórców „War Dungeons”.

Gra mobilna Wild Beyond (App Store preorder)

Czy sprzeczka na parkingu może zakończyć się wojną? Tak!

Okręt dowódcy Kuro ląduje na odległej planecie. Wywołuje to poruszenie wśród jej mieszkańców, którzy uważają, że zaparkował na najlepszym miejscu. Kuro z grzeczności przeparkowuje swój statek, jednak mający bzika na punkcie miejsc postojowych obcy nie ustępują. Konflikt jest nieunikniony!

Nietypowe poczucie humoru. Niezachwiane tempo akcji. Oto Wild Beyond – mobilna gra online, w której Twoja armia staje do walki z wojskiem wroga. Masz tylko trzy minuty, żeby je pokonać. Innymi słowy, czeka Cię piekielna bitwa! Fani gier Pocket Gems, takich jak hit z gatunku strategii – War Dragons, doskonale wiedzą, że wytwórnia zawsze wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Tak jest i tym razem.

Sprawdź też: „Iron Marines” to nowa gra mobilna twórców „Kingdom Rush”

Na szczególną uwagę zasługują szczegółowo zaprojektowane postacie. Przedstawiciele rasy magicznych, robotniczych ninja (Ascension) noszą lśniące zbroje i wyglądają jak kosmici. Z kolei bojownicy Legionu (żołnierze z przyszłości, którzy mają bzika na punkcie miejsc parkingowych) wykorzystują do walki barwnie pomalowane drony, mechy, i helikoptery.

Wśród wrogich frakcji znajduje się także gang postapokaliptycznych surwiwalistów, zwanych Rogue. Podczas starć z nimi możesz spodziewać się wszystkiego – na przykład walki z bokserem w kolczastych rękawiczkach. Czasami na polu bitwy pojawi się też ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi, więc uważaj!

Deck w grze „Wild Beyond”

Bitwy w grze Wild Beyond

Bitwy są krótkie, dlatego liczy się taktyczne myślenie. Już na początku batalii możesz wykorzystać ograniczone zasoby energii i zaatakować wroga słabszymi jednostkami, by zrównać z ziemia jego bazę, zanim zdoła odpowiedzieć ogniem.

Budowa elektrowni w grze „Wild Beyond”

Możesz też najpierw zbudować elektrownię i ulepszenia techniczne, by dopiero po chwili wystawić do walki potężniejszych wojowników. Pamiętaj jednak, że przeciwnik nie będzie czekał i może zaatakować w każdej chwili!

Szeregi każdej frakcji zasilają potężni bohaterowie. Na przykład na czele armii Rogue stoi Roxie, wojowniczka ostrzeliwująca przeciwników deszczem wybuchowych strzał. Z kolei Legion może liczyć na wsparcie Nasha dysponującego bronią laserową. Jeśli chcesz bliżej poznać wszystkich niszczycieli, uruchom tryb kampanii. Znajdziesz w nim jednoosobowe wyzwania, walki z bossami oraz misje, w które możesz zagrać ze znajomym.

Oto jak wygląda przykładowa rozgrywka walki w grze:

Gra „Wild Beyond” dostępna jest już za darmo w przedsprzedaży

Szykuj się na niesamowitą przygodę z Wild Beyond, podczas której poznasz wiele fantastycznych postaci. To połączenie złożonej gry strategicznej oraz dynamicznej strzelanki ukaże się już w najbliższy poniedziałek 19 listopada br. Już teraz możesz zamówić tę bezpłatna grę w przedsprzedaży (przycisk poniżej przeniesie Cię do sklepu App Store) – oznacza to, że gdy tylko się ukaże, zostanie pobrana na Twoje urządzenie z systemem iOS.

A w międzyczasie unikaj niepotrzebnych konfliktów i zarezerwuj sobie miejsce parkingowe :)

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska