„Iron Marines” to nowa gra mobilna twórców „Kingdom Rush”

Nowa gra mobilna od Ironhide Game Studio pod tytułem „Iron Marines” pojawi się w sklepach z aplikacjami już 14 września 2017 r. – zobacz zapowiedź.

Iron Marines - gra mobilna - premiera 17 września 2017

Nie jest tajemnicą, że seria Kingdom Rush jest jedną z najlepszych trylogii typu Tower Defense (skrót TD) dostępnych na urządzenia mobilne. Dlatego z niecierpliwością czekamy na nowy tytuł Iron Marines, które Ironhide Game Studio wyda już 17 września 2017 roku.

Studio opisuje Iron Marines jako dynamiczną grę strategiczną w czasie rzeczywistym, która przeniesie nas na niesamowite i nieznane planety. W nowej grze gracze będą odpowiedzialni za poczynania Iron Marines, mając do dyspozycji 9 bohaterów z 8 specjalnymi rodzajami broni i ponad 40 uaktualnieniami.

Gracze będą mogli przetestować swoje możliwości na 14 poziomach, które rozgrywają się w dwóch różnych światach oraz 10 misjach specjalnych. W grze nie zabraknie także epickich bitew z bossami, trybu koszmarnie niemożliwego. Do zdobycia będzie aż 50 osiągnięć, więc zapowiada się rozgrywka na długie godziny!

Oczywiście, jak na rasowe TD przystało należy chronić swoje bazy za pomocą najbardziej zaawansowanych wież obronnych, jednocześnie atakując przeciwników pociskami, rakietami czy promieniami lasera. Będzie się działo! Zobaczcie najnowszy oficjalny zwiastun gry:

Iron Marines zapowiada się na takie Kingdom Rush na sterydach

Gra Iron Marines będzie dostępna w sklepach App Store i Google Play. Użytkownicy Androida będą mogli zarejestrować się w sklepie Google Play już 17 sierpnia, aby otrzymać powiadomienie o pojawieniu się tytułu w sklepie.

Wszyscy gracze otrzymają najemnika o imieniu Fate, jeśli kupią grę mobilną Iron Marines w ciągu 48 godzin od jej wydania.

Poniżej znajduje się lista najważniejszych funkcji gry Iron Marines:

  • Prowadź swoje oddziały w 14 kampaniach rozgrywających się w 2 różnych światach. Przygotuj się na rozpoczęcie śmiałych ataków, przytrzymaj ziemię, ratuj ludność cywilną, włamuj się do superkomputerów i rób wszelkiego rodzaju heroiczne rzeczy. Każda misja wymaga nowej taktyki i działań, aby osiągnąć zwycięstwo. Czy wspomniałem już o walce z dziwacznymi podwodnymi stworzeniami wyposażonymi w macki?
  • Sprawdź się w 10 operacjach specjalnych z własną strategią, zasadami walki i bez litości. Każdy etap jest wyzwaniem.
  • Odblokuj tryb niemożliwy. Tylko dla najbardziej wytrwałych i  lekkomyślnych z nieustraszonych.
  • Pokonaj ogromnych i unikalnych bossów w epickich bitwach. Są średnie, są naprawdę wielcy i są zdeterminowani, aby Cie zmiażdżyć.
  • Ponad 40 ulepszeń, aby udoskonalić swoją strategię i wzmocnić wytrzymałość jednostek, obrony, rakiet napalmowych i wielu innych…
  • 9 bohaterów z niezwykłymi mocami i zdolnościami.
  • 8 broni specjalnych, aby pokonać wrogów i tworzyć własną taktykę.
  • Zdobądź wszystkie 50 osiągnięć, aby zdobyć zasłużoną nagrodę i satysfakcję.
  • Tryby trudności: zwykły lub weteran.

Zobacz galerię ze zrzutami ekranów gry:

Podejrzyj także jak wyglądają ujęcia z rozgrywek w akcji:

Cena gry jest jeszcze nieznana, ale gry od Ironhide zwierają się w przedziale od 3 do 4 USD.

Oficjalna strona internetowa gry: www.ironmarines.com