Pierwsze 2 odcinki serialu „Nielegalni” będą odkodowane na Canal+

Najnowszy polski serial szpiegowski zatytułowany „Nielegalni” zostanie wyemitowany w niedzielę 21 października 2018 r. o godzinie 21:30 w odkodowanym paśmie Canal+.

Serial „Nielegalni” od Canal+ w paśmie odkodowanym 21 października 2018 r.
Serial „Nielegalni” od Canal+ w paśmie odkodowanym 21 października 2018 r.

Dwa premierowe odcinki pierwszego od pół wieku polskiego serialu szpiegowskiego pt. „Nielegalni”, będzie można obejrzeć w ramach pasma odkodowanego CANAL+ (dla abonentów platformy nc+ oraz operatorów sieci kablowych) w niedzielę 21 października 2018 r. o godzinie 21:30 i 22:30 oraz materiał making of serialu (23:30). Będzie to główna, ale nie jedyna atrakcja tego dnia.

Dzień pełen szpiegowskich emocji rozpoczną 3 odcinki serii „Polscy szpiedzy” (11:30), w których zostaną przedstawione sylwetki Ryszarda Kuklińskiego oraz Krystyny Skarbek. Następnie Vincent V. Severski zabierze widzów na spacer po Sztokholmie, pokazując miejsca, w których toczy się akcja serialu „Nielegalni” oraz opowiadając o tajnikach pracy agentów wywiadu (13:50).

Treści w paśmie odkodowanym będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów.

Polskie seriale kryminalne, które mogą Cię także zainteresować: 

O czym jest serial „Nielegalni”?

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Nielegalni”:

Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

Obsada serialu „Nielegalni” (Canal+ 2018)
Obsada serialu „Nielegalni” (Canal+ 2018)
  • Główne role w produkcji grają Grzegorz Damięcki („Belfer”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”), Sylwia Juszczak („Odwróceni”), Filip Pławiak („Czerwony pająk”).
  • Twórcami serialu są: reżyserzy Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 6-10), oraz operatorzy Piotr Sobociński jr i Kacper Fertacz.
  • Za scenariusz do „Nielegalnych” odpowiadają Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn oraz Dorota Jankojć-Poddębniak . Producentem wykonawczym serialu jest firma TELEMARK Anna Kępińska i Maciej Kubicki („Bez tajemnic”, „Pakt”, „Uwikłani”).

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej serialu: nielegalni.canalplus.pl.

źródło: materiały prasowe Canal+ Polska