„Ślepnąc od świateł” dostępny od 27 października na HBO GO

Już od soboty 27 października 2018 r. nowy polski serial HBO pt. „Ślepnąc od świateł”, będzie dostępny w całości na platformie HBO GO – już teraz zobacz nowy zwiastun serialu.

Serial „Ślepnąc od świateł” (HBO GO 2018)

HBO Europe prezentuje nowy polski serial „Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule.

Jest to 8-odcinkowa opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie.

Premiera serialu w HBO oraz HBO GO odbędzie się 27 października 2018 roku – od tego dnia wszystkie odcinki będą dostępne online na platformie streamingowej stacji.

Zobacz również: Pierwszy polski serial Netflixa pt. „1983” już 30 listopada [zwiastun]

Reżyserem i współscenarzystą (razem z Jakubem Żulczykiem) jest Krzysztof Skonieczny a za zdjęcia odpowiada Michał Englert. W serialu wystąpili: Kamil Nożyński, Jan Frycz, Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Zobacz najnowszy zwiastun, w którym autorzy przedstawili Warszawę, jakiej nie znacie – zapowiada się bardzo ciekawy i surrealistyczny polski serial, na który czekaliśmy od wielu lat?

Więcej o serialu znajdziesz na oficjalnej stronie HBO GO Polska.

Oglądaj na HBO GO

źródło: HBO