Nowa reklama „Growth Spurt” promująca iPhone’a XS Max

Najnowsza reklama firmy Apple pt. „Growth Spurt” promuje zalety większego 6,5-calowego ekranu iPhone’a XS Max.

Reklama iPhone'a XS „Growth Spurt”

Niezależnie od tego, że Apple wprowadzi na rynek iPhone’a XR dopiero pod koniec października, firma nie zwalnia z promocją najnowszych flagowych iPhonów XS i XR.

Apple udostępniło właśnie nową reklamę iPhone XS i iPhone XS Max zatytułowaną „Growth Spurt”. Ta szczególna reklama ma nam uświadomić, że dzięki iPhone’owi XS Max wszystko co kochamy może stać się większe! W reklamie widzimy różne prawdziwe obiekty, takie jak kot,  uroczy szczeniak, rybka, ciasteczko, Mario z Super Mario Run, małe dziecko i inne przedmioty, które powiększają się po tym, jak zostały sfotografowane za pomocą iPhone’a XS Max.

W tym spocie wykorzystano utwór „Catch My Breath” napisany przez Confidence Man. Trwający około minuty film został wyreżyserowany przez Johna Hillcoata.

Apple opublikowało już kilka różnych filmów z najnowszymi flagowymi smartfonami, w tym „Everything to Know in: 54”. Jednak najnowsza reklama jest powrotem do bardziej kreatywnego i zabawnego przedstawiania najnowszych produktów, czego od lat oczekujemy od firmy. Mam nadzieję, że po serii poprawnych, i nudnych zarazem spotów czeka nas więcej takich spotów.

Po reklamie „Unlock” iPhone’a X z dziewczyną otwierającą wszystko na co spojrzy (promocja Face ID), ta reklama jest jedną z lepszych w ciągu ostatnich lat:

źródło: Apple via iPhoneHacks