Wszystko co należy wiedzieć o iPhone’ach XS w 54 s [wideo]

Apple udostępniło nowe wideo pt. „Everything to Know in :54”, w którym przedstawia najważniejsze informacje o tegorocznych iPhone’ach XS i XS Max.

Everything to Know in :54 – iPhone XS i XS Max

Intensywny tydzień w firmie Cupertino dobiega końca, aby przygotować się na jeszcze więcej w przyszłym i kolejnych tygodniach. Pojawia się coraz więcej recenzji i poradników dotyczących wyboru nowych modeli, które do pierwszych klientów w Polsce trafią 28 września. Wczoraj Apple udostępniło trwające niecałą minute wideo, na którym przedstawia wszystkie nowości, które dodano do tego rocznych iPhone’ów XS i XS Max.

Film zatytułowany jest „Everything to Know in :54” (z ang. Wszystko co musisz wiedzieć: w 54 sekundy) i jak sugeruje tytuł Apple w dynamiczny sposób pokazuje nowe smartfony i ich najnowsze funkcje w 54 sekundy.

Jest dużo pogrubionego tekstu i szybkich ujęć, ale dzięki tej reklamie, w ekspresowym tempie, możesz uzyskać ogólne informacje o nowych smartfonach Apple’a.

Oto oficjalny opis tego wideo na YouTube’ie:

Witamy na dużych ekranach. iPhone XS i iPhone XS Max. Super Retina w dwóch rozmiarach – w tym największy wyświetlacz jaki kiedykolwiek miał iPhone. Zaawansowane Face ID. Najmądrzejszy, najpotężniejszy układ w smartfonie. Przełomowy system z dwoma kamerami. Szybsze ładowanie bezprzewodowe. LTE o gigabitowej klasie. I nowy poziom wodoodporności.

Materiał jest zgodny z tym, co Apple opublikowało w środę w 108-sekundowym filmiku podsumowującym wszystko, co firma ogłosiła podczas konferencji Apple Special Event 2018.

Oto oficjalne wideo „Everything to Know in :54”:

Teraz, kiedy iPhone XS i iPhone XS Max będą dostępne w przedsprzedaży od 19 września w Polsce, ale może czekasz na iPhone’a XR?

Przeczytaj także: Czy warto kupić iPhone’a XR zamiast iPhone’a XS?

źródło: Apple