Sprawdź, co znajdziesz w 4. numerze Netfilmu?

W kioskach pojawił się 4. numer dwumiesięcznika „Netfilm”, a w nim najnowsze zapowiedzi premier września i października, recenzje i opisy ponad 100 filmów i seriali, które można obejrzeć w ofercie serwisach Netflix, Showmax, HBO GO i Prime Video.

Netfilm - 4. numer magazynu VOD

Od wtorku 4 września dostępny jest w sprzedaży nowy numer magazynu Netfilm, w którym znajdziesz opisy wrześniowych i październikowych premier między innymi takich tytułów jak: Narcos: Mexico, Maniac, Sześć dni z życia, Camping, Chilling Adventures of Sabrina, Kidding oraz serialową adaptację głośnej powieści Jakuba Żulczyka Ślepnąc od świateł.

Jesienią warto zwrócić uwagę także na kontynuacje takich hitów, jak Riverdale, Telefonistki, Człowiek z Wysokiego Zamku, Kroniki Times Square i Atypowy.

Jak zwykle nie zabrakło mnóstwa recenzji i rekomendacji seriali i filmów dostępnych w serwisach Netflix, Showmax, HBO GO i Prime Video. W czwartym numerze znalazły się recenzje głośnych produkcji z ostatnich miesięcy: Orange Is the New Black, Castle Rock, Sacred Games, Who is America?, Rozczarowani, Schody, Ostre przedmioty, Trzy dni Kondora, Dom kwiatów, Maktub i wielu innych.

Przeczytaj także: O czym przeczytasz w 3. numerze magazynu „Netfilm”?

TOP 10 seriali na jesień

Redakcja Netfilmu wybrała 10 najlepszych seriali, które warto zobaczyć jesienią. Polecane tytuły są uporządkowane według agtunków: seriale dla dzieci, komedie, horrory, filmy i seriale sensacyjne, SF, fantasy, najlepsze filmy dokumentalne i dramaty.

TOP 10 filmów i seriali (Netfilm 4/2018)
TOP 10 filmów i seriali (Netfilm 4/2018)

Sylwetki najpopularniejszych aktorów

W tym numerze zaprezentowano sylwetki Jamesa Marsdena, gwiazdy serialu Westworld, oraz Yvonne Strahovski, którą widzowie znają z roli Sereny Joy Waterford w Opowieści podręcznej.

Premiery VOD (Netfilm 4/2018)
Premiery VOD (Netfilm 4/2018)

Ludzie, miejsca, wydarzenia…

Przeczytamy także o początkach pracy profilerów w FBI, którzy zainspirowali twórców serialu „Mindhunter” oraz o niezwykłej superbohaterce – Jessice Jones.

Prawdziwa historia: „Mindhunter” (Netfillm 4/2018)
Prawdziwa historia: „Mindhunter” (Netfillm 4/2018)

źródło: Netfilm