Oto przedsmak drugiego sezonu serialu „Westworld 2”

Obejrzyj najnowszy zwiastun drugiego sezonu serialu „Westworld 2” – wygląda na to, że ta historia nie skończy się dobrze dla nikogo – premiera już 23 kwietnia na HBO GO.

Westworld 2 od 23 kwietnia 2018 na HBO GO

HBO udostępniło nowy zwiastun drugiego sezonu serialu zatytułowanego „Westworld”, którego premiera w Polsce została zapowiedziana na 23 kwietnia 2018 roku.

Zobacz także: HBO GO można już oglądać bez umowy z operatorem, tak jak Netflixa

Stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy pierwszy sezon Westworld był adaptacją filmu Michaela Crichtona z 1973 roku na temat ambitnego spojrzenia na sztuczną inteligencję, korporacyjną chciwość i samą ideę bycia człowiekiem.

Przyjęto także unikalny format serialu, zawierający wiele linii czasowych, które krzyżowały się ze sobą, pozostawiając wielu widzów w niepewności do końca sezonu. Niektóre postacie były w rzeczywistości młodszymi wersjami innych z ponadczasowymi zrobotyzowanymi gospodarzami. Ten sam żartobliwy ton tajemnicy przeniknął również narrację.

Labirynt nie okazał się niespodzianką, której szukała postać, ale sądząc po wczesnych wskazaniach, wielką tajemnicą w drugim sezonie będzie coś, co nazwano „drzwiami”. W rzeczywistości w niedawnym wywiadzie z EW , Nolan ujawnił, że „drzwi” (The Door) były sekretnym wewnętrznym kryptonimem, który on i Joy wykorzystali w nowym sezonie.

Kryptonim w pierwszym sezonie był „labirynt” (The Maze). W świecie Westworld, oczywiście wszystko dzieje się w taki sposób jak nie chcieliby fani serialu – ale z drugiej strony, to jest częścią uroku tego serialu.

Oglądaj na HBO GO

źródło: The Verge via HBO GO