Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Ostre przedmioty”, a już 8 lipca na HBO!

Już tego lata obejrzymy nowy serial pt. „Ostre przedmioty” z Amy Adams, która będzie odkrywać mordercze sekrety małego miasteczka – czy serial okaże się hitem na miarę „Wielkich kłamstewek? Zobacz oficjalny zwiastun.

Ostre przedmioty (Sharp Objects) Amy Adams

Za reżyserię najnowszej odsłony książki Gillian Flynn „Ostre przedmioty” odpowiada reżyser „Wielich kłamstewek” i Gone Girl Jean-Marc Vallée, a za scenariusz Gillian Flynn.

HBO wydało właśnie pełny oficjalny zwiastunkę serialu „Ostre przedmioty” (oryg. „Sharp Objects”). W serialu Amy Adams wciela się w dziennikarkę „Daily Post” Camille Preaker, która po zakończeniu leczenia w zakładzie psychiatrycznym otrzymuje zlecenie na artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek. Żeby sprawy były jeszcze bardziej skomplikowane, zbrodnie wydarzyły się w jej rodzinnym mieście w Missouri.

Bohaterka niechętnie wraca do wspaniałej wiktoriańskiej rezydencji, w której się wychowała, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.

Najnowszy zwiastun pozwala nam dowiedzieć się nieco więcej matce bohaterki Adorze (Patricia Clarkson). Oprócz odnowienia kontaktu z matką, śledztwo Camille prowadzi ją również do  Richarda Willisa (Chris Messina), detektywa, który jest również zainteresowany tą sprawą.

Podobnie jak zeszłoroczny hit HBO „Wielkie kłamstewka” („Big Little Lies”), Vallée wyreżyserował każdy z ośmiu odcinków serialu, które obejrzymy już w przyszłym miesiącu. Obok Adams, Clarkson i Messiny, w obsadzie zobaczymy także Elizabeth Perkins, Elizę Scanlen, Madison Davenport, Matta Cravena i Taylora Johna Smitha.

Zobacz oficjalny zwiastun serialu „Ostre przedmioty”:

Premiera już 8 lipca 2018 r. na HBO i HBO GO.

Oglądaj na HBO GO

Plakat serialu:

Plakat serialu Ostre przedmioty (Shapr objects)