Rysik Logitech Crayon dla 9,7-calowego iPada w sprzedaży od 12 września

Zapowiadany Logitech Crayon, który jest alternatywą dla Apple Pencil, pojawi się w sprzedaży 12 września i będzie kosztował 69,99 dolarów.

Logitech Crayon dla 9,7-calowego iPada 6. generacji
Logitech Crayon dla 9,7-calowego iPada 6. generacji

Niewiele osób wydaje się być zainteresowanych potencjalnym wsparciem Apple Pencil dla przyszłych pokoleń iPhone’ów, ale jeśli chodzi o tablety firmy Cupertino, to rysik jest jednym z narzędzi, które wyzwalają kreatywność użytkowników, jednocześnie poprawiając wszechstronność i produktywność iPada .

Oczywiście, jeśli mamy ograniczony budżet, to tańszy 9,7-calowy iPad 6. generacji, zaprezentowany wiosną tego roku, może być używany z oryginalnym rysikiem Apple Pencil, który kosztuje niemało bo aż 429 zł. Dla tych, dla których taki koszt nie jest łatwy do zaakceptowania istnieje tańsza, prawie o połowę alternatywa od Logitech.

Rysik Logitech Crayon można zamawiać już w przedsprzedaży na oficjalnej stronie producenta, a w przyszłym tygodniu ma być dostępny w oficjalnym sklepie internetowym Apple’a. Na rynku globalnym akcesorium będzie dostępne dopiero w październiku tego roku.

Przy cenie 69,99 dolarów, rysik jest naturalnie mniej imponujący niż Apple Pencil, nie posiada czujnika nacisku i działa do 7 godzin na jednym ładowaniu. Logitech Crayon jest za to równie łatwy w konfiguracji i obsłudze co Apple Pencil , a także precyzyjny pod względem pikseli, nie wspominając o wyjątkowo lekkiej wadze 20 g, i wystarczająco mocny, aby przetrwać upadki.

Rysik Logitecha korzysta z tej samej technologii co Apple Pencil – ​​obsługuje te same aplikacje, co jego najdroższy odpowiednik, ale prawdopodobnie jego największą wadą jest to, że nie działa z żadnymi iPadami Pro! Mimo to, jeśli jesteś twórcą, artystą, marzycielem lub uczniem, szukającym relatywnie niedrogiego rysika dla 9,7-calowego iPada, to akcesorium jest zdecydowanie warte uwagi.

Logitech Crayon dla iPada 6. gen.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej produktu.

źródło: Logitech Blog via phoneArena