Drugi sezon serialu „3%” już 27 kwietnia w serwisie Netflix

Netflix ujawnił datę premiery drugiego sezonu serialu „3%” oraz opublikował oficjalną zapowiedź wideo nadchodzącej serii.

Serial 3% powróci z 2. sezonem w 2018 roku

Czasami Netflix informuje tylko o samej dacie premiery serialu i pojawia się tylko tekst. Podobnie jest w przypadku poniższego zwiastuna 2. sezonu serialu „3%”, o którym wiadomo tylko, że premiera odbędzie się 27 kwietnia 2018 roku. Nie wiemy, co będzie się działo dalej z Michele (Bianca Camparato) i innymi bohaterami.

„3%” to pierwszy serial oryginalny Netflixa z Brazylii, który był dla mnie miłym zaskoczeniem, kiedy to pierwszy sezon pojawił się w listopadzie 2016 roku. Utrzymany w klasycznym, dystopijnym stylu świat osadzony został w niezbyt odległej przyszłości, gdzie 97% ludzkości żyje w nędzy, a pozostałe 3% ma szansę przenieść się do raju zwanego Offshore… Jest jeden warunek, muszą przejść przez brutalny proces rekrutacji, którego celem jest wybranie najlepszych z najlepszych.

Dramat science fiction stał się międzynarodowym hitem i trzymał w napięciu przez cały sezon. Czy tak będzie tez w drugim sezonie?

Zobacz także: Drugi sezon serialu „Dom z papieru” 6 kwietnia!

Zobacz pierwszą zapowiedź daty premiery serialu „3%”:

„3%” zostało stworzone przez Pedro Aguilera wraz z nominowanym do Oskara autorem zdjęć do filmu „Miasto Boga” Césarem Charlone’em. Wśród aktorów znaleźli się Bianca Comparato, João Miguel, Michel Gomes, Rodolfo Valente, Rafael Lozano, Vaneza Oliveira, Viviane Porto, Celso Frateschi, Mel Fronckowiak, Sérgio Mamberti i Zezé Motta.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix