Tapety z motywem konferencji WWDC18 na iPhone’a i Maca

Przygotuj się na nadchodzącą konferencję WWDC 2018 firmy Apple i pobierz tapety inspirowane motywem przewodnim wydarzenia na swojego iPhone’a lub Maca.

Kolorowa tapeta z motywem WWDC18

Apple oficjalnie ogłosiło datę konferencji dla programistów WWDC 2018 na 4–8 czerwca tego roku, która odbędzie się w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii.

Jak co roku, firma Apple wykorzystała w zaproszeniu dość ładną o neutralną grafikę, która zwykle wykorzystywana jest jako tapeta na urządzenia mobilne i komputery Apple’a. Znany z ciekawych konceptów i wizualizacji projektant Martin Hajek stworzył zestaw 16 tapet inspirowanych grafiką tegorocznego WWDC.

Hajek przekształcił zaproszenie WWDC18 od Apple’a na grafikę 3D, uwypuklając logo wydarzenia i ikony w różnych perspektywach. Przygotował też różne wersje kolorystyczne, w tym w odcieniach czerwieni, szarościach, żółci, turkusu i czerni. Tapety mają wysokość rozdzielczość 4K na komputer, ale są też mniejsze wersje zoptymalizowane dla iPhone’a.

iCulture oferuje całą gamę dzieł inspirowanych WWDC dla każdego modelu iPhone’a, w tym wersje z logo WWDC i bez niego. Dostępna jest również wersja „dark mode” stworzona specjalnie dla wyświetlacza OLED telefonu iPhone X.

Tapeta WWDC18 (czarna by Martin Hajek

W tym roku podczas WWDC najprawdopodobniej zostaną zapowiedziane nowe wersje systemów operacyjnych iOS 12, watchOS 5, macOS 10.14 i tvOS 12. Myślisz, że tegoroczna grafika z zaproszenia zawiera jakąś wskazówkę tego, czego możemy spodziewać się na WWDC18?

Tapety pobierzesz ze strony Martina Hajka oraz serwisu iCluture.

źródło: 9TO5mac