Psychasec otworzy swój pierwszy oddział w Polsce już 2 lutego

Netflix mocno promuje swój najnowszy serial „Altered Carbon” („Modyfikowany węgiel”) i z tej okazji otwiera pierwszy polski oddział Psychasec.

Psychasec - Pawilon Altered Carbon w Polsce od Netfliksa

Premiera serialu Altered Carbon odbędzie się w serwisie Netflix już 2 lutego 2018 roku i z tej okazji sporo dzieje się w social mediach, internecie i na mieście!

W Galerii ETHOS w Warszawie w dniu premiery serialu zostanie otwarty pierwszy oddział fikcyjnej firmy Psychosec, dzięki czemu będzie można wejść do świata Altered Carbon na żywo. Dzień wcześniej będziemy mieli okazję zobaczyć wydarzenie inaugurujące ten wyjątkowy etap w historii nieśmiertelności. Na pewno zdamy Wam relację już 1 lutego!

Korporacja Psychasec reklamuje się w taki sposób: Wieki temu ludzkość odkryła sposób, by przenieść świadomość do nowego ciała, czyniąc śmierć ledwie niedogodnością. Od tego czasu oferujemy szeroką gamę ludzkich powłok najwyższej jakości dla najbardziej wymagającej klienteli. Psychasec  – Żyj wiecznie w ciele, którego pragniesz.

Pawilon Altered Carbon. Powered by Netflix. będzie otwarty dla wszystkich od 2 do 4 lutego 2018 roku, w godzinach od 11.00 do 21.00 na Placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie w Galerii ETHOS. Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a więcej na temat tego wydarzenia możecie przeczytać na Facebooku.

Więcej informacji już wkrótce! Tymczasem obejrzyj zwiastun serialu:

Przeczytaj także: Nowe wydanie książki „Modyfikowany węgiel” Richarda Morgana – ja już jestem po lekturze!

Zaproszenie:

Zaproszenie na otwarcie Pawilonu Psychasec (Altered Carbon)

źródło: Netflix Polska