„Modyfikowany węgiel” już 2 lutego 2018 roku na Netfliksie

Obejrzyj pierwszy zwiastun nowego serialu science fiction Netfliksa pt. Modyfikowany węgiel (oryginalny tytuł Altered Carbon) – premiera już 2 lutego 2018 r.

Modyfikowany-wegiel - Altered carbon - serial Netflix

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun cyberpunkowego serialu „Modyfikowany węgiel” (tytuł oryginalny „Altered Carbon”). Serial będzie dostępny już od 2 lutego 2018 r. Tylko w serwisie Netflix.

„Modyfikowany węgiel” to serial na podstawie nagrodzonej powieści, ukazuje przyszłość, w której świadomość człowieka może zostać zdygitalizowana, pobrana na „stos korowy”, a następnie umieszczona w nowym ciele, nazywanym też powłoką.

To opowieść o losach emisariusza Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman), który po kilku stuleciach zostaje przywrócony do życia, by zbadać sprawę próby zabójstwa Laurensa Bancrofta (James Purefoy), najbogatszego człowieka świata. Podczas śledztwa Kovacs odkrywa, że jego przeszłość nie dała jednak o sobie zapomnieć.

Polecam także: Zwiastun odcinka „Twardogłowy” 4. sezonu „Czarnego Lustra”

W zwiastunie pojawiają się przebłyski cyberpunkowej powieści, mnóstwo neonowego oświetlenia i dynamicznej akcji w dystopijnym świecie.

Poniżej możesz obejrzeć polski zwiastun serialu:

Oto oficjalny zwiastun serialu:

https://youtu.be/9eYRU_qVZ0w

źródło: Netflix Polska