Telefon komórkowy, który jest jednocześnie fidget spinnerem

Ten mały Chilli Fidget Spinner Mobile Phone ma 1,4-calowy ekran, 8 GB pamięci na dane, a także jest odpowiedzią na stresujące sytuacje.

Chilli Fidget Spinner Mobile Phone

Najbardziej irytującą zabawką 2017 roku jest fidget spinner. Przez krótki czas ten gadżet był wszechobecny. Sprzedawano go w supermarketach, kioskach, stacjach benzynowych, ostatnio widziałem go również w kasie biletowej Stanowiska Dowodzenia „Anlage Mitte” Bunkru w Konewce!

Nie dziwi więc fakt, że stworzono miniaturowy telefon komórkowy Chilli Fidget Spinner Mobile Phone, który jest jednocześnie fidget spinnerem.

Urządzenie wykonane zostało przez hongkońską firmę Chilli International. Widzieliśmy ten gadżet na Reddit w tym tygodniu, ale serwis PhoneRadar miał „przyjemność” pobawić się i przetestować telefonik.

Przeczytaj również: Kawałek techno stworzony za pomocą fidget spinner i cube

Telefon + fidget spinner + Bluetooth

Przekątna ekranu tego telefonu ma zaledwie 1,4 cala. Jest dostępny w sześciu kolorach i wyposażony w niewielką pamięć wewnętrzną o pojemności 32 MB (chociaż można rozszerzyć ją do 8 GB przy użyciu karty SD). Jest to bardzo prosty telefon, bez aplikacji mobilnych. Chociaż pomimo swoich rozmiarów i możliwości posiada wbudowaną przeglądarkę internetową i Bluetooth. Telefon kosztuje jedynie 20 dolarów (ok. 72 zł) i obecnie sprzedawany jest tylko w Indiach, chociaż można znaleźć w sieci różne wersje minitelefonów będących jednocześnie fidget spinnerami.

https://youtu.be/Ynt0fUpGW8A

Fidget spinner ma podobno rozładowywać stres i pomóc z niepokojem. więc jeśli chcesz pokręcić sobie telefonem bez obawy, że upadnie na beto, do za 20 dolarów możecie sobie zafundować to coś.

źródło: The Verge