Kawałek techno stworzony za pomocą fidget spinner i cube

Andrew Huang nagrywa muzykę tworzoną przedmiotami codziennego użytku, tym razem nagrał kawałek techno popularnymi gadżetami.

Andrew Huang - Fidget Spinner & Fidget Cube techno music

W ostatnim czasie gadżety o nazwie Fidget Spinner oraz Fidget Cube cieszą ogromną popularnością, a sklepy internetowe nie nadążają z ich wysyłką. Andrew Huang, który nagrywa muzykę tworzoną na przykład butelkami po napojach i innych dźwięcznych przedmiotów, teraz wykorzystał popularne zabawki do stworzenia utworu techno.

W udostępnionym na YouTube’ie filmie Huang twierdzi, że muzyka tworzona za pomocą fidget spinnera nie była łatwa do stworzenia i było to jedno z większych wyzwań w jego historii.

Huang użył fidget spinnera i kostki fidget cube, aby utworzyć minimalistyczny utwór techno. Spinner nadaje się do robienia szumu, podczas gdy sześcian jest bardziej przytłumiony. Niektóre z bitów – jak ciężkie pulsacje – uzyskał uderzając dłonią o otwartą dłoń, albo uderzeniami dwóch kawałków plastikowego gadżetu. W przypadku tej zabawki należało się nieźle napocić i wykorzystać nawet drapanie zabawek paznokciami…

Oczywiście każdy może spróbować swoich sił w nagraniu takiego kawałka, aby przekonać się jakie to „łatwe”… Wszystko czego potrzebujesz to oprogramowania do tworzenia muzyki i gadżety Fidget Spinner.

Jeśli nie wiesz o co chodzi w zabawie fidgetami, sprawdź dostępną na Androida i iOS-a aplikację mobilną imitującą zabawę fidget spinnerem.

Poniżej możesz obejrzeć jaki jest końcowy efekt uzyskany przez Huanga:

https://youtu.be/Kq7CiatolXE

źródło: YouTube, The Verge