Okulary Snapchata Spectacles dostępne w Polsce

Snapchat udostępnił polską wersję strony okularów Spectacles i uruchomił sprzedaż online na terenie naszego kraju, cena jest zawrotna…

Okulary Spectacles od Snapchata dostępne w Polsce

Okulary Spectacles od Snpachata, które nagrywają snapy, pojawiły się w sprzedaży w Snpabotach (specjalnych budkach) w listopadzie zeszłego roku, a do sklepu online trafiły w lutym tego roku. Jednak mogli je wówczas kupić tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Teraz gadżet mogą kupić także Polacy, w cenie 629,99 zł na oficjalnej stronie internetowej (link poniżej). Przypomnijmy, że okulary Spectacles służą do nagrywania 10-sekundowych filmów z naszej perspektywy, mając wolne ręce. Wystarczy nacisnąć przycisk ponownie, aby wydłużyć nagranie do 20 lub 30 sekund i uchwycić więcej chwil.

Dostawa urządzenia jest bezpłatna na terenie Polski. Mamy 2 lata gwarancji i 30 dni na zwrot, jeśli stwierdzimy, że urządzenie nie spełnia naszych oczekiwań. Wszystkie informacje na temat okularów możną znaleźć na oficjalnej stronie spectacles.com/pl.

Witryna została w całości przetłumaczona na język polski, podobnie jak sklep do którego przekierowanie znajduje się w prawym górnym rogu strony (przycisk KUP).

Okulary Spectacles - cena Polska

źródło: Snap