Nowy kanał online TVN Milionerzy już w Playerze

TVN Milionerzy to kolejny kanał nowej generacji FAST w streamingowym portfolio TVN Warner Bros. Discovery, który można oglądać w serwisie Player.

TVN Milionerzy - nowy kanał FAST w Playerze
TVN Milionerzy – nowy kanał FAST w Playerze

Jak donosi TVN, popularność kanałów nowej generacji, które zasiliły streamingowe portfolio TVN Warner Bros. Discovery przeszła najśmielsze oczekiwania. Nic więc dziwnego, że oferta wkrótce powiększy się o kolejne pozycje. Najnowsza to TVN Milionerzy, która zadebiutowała w Playerze w piątek 15 marca 2024 roku.

➔ CZYTAJ TEż: TVN ma nową kolorystykę i oprawę na wiosnę

Na początku tego roku TVN Warner Bros. Discovery zrewolucjonizowało lokalny rynek streamingowy, uruchamiając aż 15 kanałów nowej generacji, branżowo zwanymi kanałami FAST. Ponad miesiąc później – 15 marca 2024 roku oferta powiększa się o kolejny kanał TVN online – TVN Milionerzy.

TVN Milionerzy to kanał, w którym gra o milion toczy się non stop, a czas przed ekranem umila jedyny w swoim rodzaju Hubert Urbański! Który z gatunków nie jest czworonogiem? Kto wygrał Rajd Dakar w 2015 r.? Po jakiemu wchodzą Anglicy? Na co reaguje nocyceptor? To tylko niektóre z pytań wartych milion złotych. TVN Milionerzy to nie tylko świetna i angażująca rozrywka, ale też okazja, żeby zweryfikować swoją wiedzę bezpiecznie w swoim domu, przed ekranem. TVN Milionerzy to najlepsze odcinki i sezony kultowego teleturnieju, który, z krótką przerwą, widzowie oglądają już od prawie 20 lat. A mimo to wciąż z tymi samymi emocjami!

Nowy kanał, podobnie jak wcześniejszych 15, jest dostarczany w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA.

Kanały nowej generacji online okazały się idealnym rozwiązaniem dla widzów szukających swoich ulubionych programów czy seriali w każdej chwili i w nieograniczony sposób. Teraz takie miejsce z najlepszymi treściami jest w Playerze, a ulubione seriale i programy widzów TVN Warner Bros. Discovery, znane przede wszystkim ze stacji TVN i innych kanałów otwartych nadawcy (TTV, TVN7, Metro) są dostarczane także za pośrednictwem kanałów nowej generacji.

Kanały nowej generacji (FAST) to bogactwo treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion). Tym samym stają się kolejnym ważnym elementem biznesowym i okazją do pozyskania nowych klientów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN Warner Bros. Discovery