Smart! Week na Allegro od 13 maja 2024 roku!

W tym roku Smart! Week potrwa od 13 do 22 maja 2024 roku. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie w wielu różnych kategoriach Allegro.

Allegro Smart! Week od 13 maja 2024 r.

Wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnego pakietu Allegro Smart! mogą za darmo aktywować usługę i skorzystać z 8 darmowych dostaw! A dla tych klientów, którym zależy na zapewnieniu sobie nielimitowanych dostaw przez cały rok czeka wyjątkowa promocja – do 3 czerwca mogą wykupić roczną subskrypcję aż o 20 zł taniej1! Warto podkreślić, że z Allegro Smart! konsumenci mogą zaoszczędzić około 600 zł rocznie na kosztach dostawy (to średnie oszczędności na dostawie użytkowników na rocznym Smart! w 2023 roku).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Allegro Share to nowy program afiliacyjny, który zastępuje Allegro Polecam

Codziennie, od 6 do 22 maja 2024 roku, użytkownicy Allegro Smart! mogą skorzystać z okazji dostępnych tylko w aplikacji, w cenach obniżonych nawet do -50%, w tym jednej oferty dziennie tylko za 1 zł! 

Dzięki programowi lojalnościowemu Allegro Smart!, można korzystać z nielimitowanych dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru, a także dostaw kurierskich do domu oraz zwrotów.

W ramach festiwalu zakupowego Smart! Week klienci zyskają szeroki wybór tysięcy produktów w cenach obniżonych do -50% na Allegro. Dodatkowo, w oczekiwaniu na festiwal Smart! Week, platforma przygotowała specjalną rozgrzewkę dla swoich i wiele wyjątkowych promocji, które będą dostępne od 6 do 12 maja, z rabatami do -50%! 

Część najlepszych ofert będzie dostępna od 10 maja przed oficjalnym startem tylko dla klientów z aktywną usługą. Co więcej, wszyscy klienci, którzy nie mają aktywnej usługi:

  • mogą skorzystać ze specjalnej promocji i aktywować Allegro Smart! za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów i oszczędzać podczas festiwalu Smart! Week! Klienci otrzymają aż 8 darmowych dostaw i zwrotów do wykorzystania przez 8 miesięcy i mogą sprawdzić korzyści płynące z usługi – promocja trwa od 6 maja do 3 czerwca 2024 roku. 
  • mogą zakupić roczną subskrypcję Allegro Smart! aż o 20 zł taniej i cieszyć się nielimitowanymi dostawami do automatów paczkowych, punktów odbioru i dostaw kurierskich pod wskazany adres przez rok. Cena regularna Allegro Smart! Wynosi 59,90 zł rocznie lub 14,99 zł miesięcznie. Minimalna kwota zamówienia od jednego sprzedającego gwarantująca darmową dostawę to 45 zł dla dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz 65 zł dla dostaw kurierem. 

Benefity dla każdego

Usługa Allegro Pay pozwala na odroczenie płatności aż o 30 dni, RRSO 0%. Dodatkowo, podczas festiwalu Allegro Smart! klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty aż 5 rat 0% (RRSO 0%) na zakupy na platformie powyżej 200 zł z metodą płatności Allegro Pay. Ta opcja będzie dostępna na ofertach oznaczonych Smart! Week i Smart! Only. 

Bezpieczny proces zakupowy zapewnia program Allegro Protect. Klienci mają pewność, że otrzymają rekompensatę w przypadku jakichkolwiek problemu z zamówieniem. Program obejmuje pomoc w komunikacji ze sprzedającymi oraz zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Do tegorocznego Smart! Weeka dołączył również eBilet, oferujący zniżki sięgające nawet 30% na najpopularniejsze wydarzenia kulturalne i sportowe. W promocji znajdują się bilety na koncerty i festiwale, ale również na wystawy, imprezy sportowe oraz premiery nowych sezonów teatralnych. Wszystkie wydarzenia objęte promocją znaleźć można na tej stronie internetowej.

Wszystkie oferty w ramach Allegro Smart! Week znaleźć można w specjalnej sekcji na Allegro.

  1. Promocja ważna od 18 kwietnia do 3 czerwca 2024 roku dla klientów Allegro, którzy nie mają aktywnego Allegro Smart!. Rabat 20 zł udzielany jest tylko na jeden okres rozliczeniowy Allegro Smart! Najniższa cena rocznego abonamentu z ostatnich 30 dni przed promocją wynosiła 59,90 zł. Więcej informacji znajduje się w warunkach promocji tutaj↩︎

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!źródło: Allegro