Pierwszy smartfon HMD dla biznesu i rozwiązanie HMD FOTA

Human Mobile Devices (HMD) prezentuje pierwszy smartfon HMD dla biznesu: HMD Pulse+ Business Edition z 5 latami aktualizacji zabezpieczeń i 3-letnią gwarancją.

HMD Pulse+ Business Edition (2024)
HMD Pulse+ Business Edition (2024)

Human Mobile Devices (HMD) przedstawił HMD Pulse+ Business Edition – pierwszy z nowej serii smartfonów biznesu, oraz usługę HMD FOTA (Firmware-Over-The-Air). HMD Pulse+ Busines Editon daje firmom ogromne możliwości i spokój. To smartfon z możliwością prostej i szybkiej naprawy własnej, a do tego posiadający: pięcioletnią aktualizację zabezpieczeń, trzyletnią gwarancję i kilka przydatnych dla biznesu funkcji (np. wyłączanie zasilania tylko za pomocą kodu PIN). HMD Pulse+ Business Edition umożliwia organizacjom wydajną, zrównoważoną i bezpieczną pracę. Wszystko to w cenie, która nie przyprawi działu księgowości o ból głowy.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: HMD przedstawia 3 telefony Nokia: 215 4G, 225 4G i 235 4G

Funkcja Firmware-Over-The-Air (FOTA) jest teraz dostępna dla klientów korporacyjnych HMD. Dzięki niemu firmy mogą zarządzać i aktualizować wersje oprogramowania Android™ na wszystkich urządzeniach zdalnie, z jednego miejsca – dzięki czemu utrzymanie ich bezpieczeństwa i aktualności jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Słowem – HMD FOTA zapewnia kontrolę. Dzięki tej usłudze możesz wymusić obowiązkowe aktualizacje lub zaplanować je w takich godzinach, kiedy w firmie dzieje się mniej. A jeśli nie chcesz aktualizacji, bo nie jest zgodna z Twoim systemem, możesz ją bezproblemowo pominąć. Wszystko za pomocą kilku kliknięć. 

HMD Pulse+ Business Edition

Szeroka paleta funkcji HMD Pulse+ Business Edition sprawia, że ten smartfon jest kuszącą i przystępną cenowo propozycją. 

RIY (Repair it Yourself/Zrób to sam) 

Przestoje spowodowane opóźnieniami w naprawie urządzeń mogą sprawić, że komunikacja zacznie zawodzić i przez to pojawią się kłopoty. HMD Pulse+ Business Edition sprawi, że to już przeszłość. Dzięki konstrukcji, która pozwala w łatwy i szybki sposób naprawić telefon w domowych warunkach, wiele spraw będzie można załatwić od ręki. Wymiana uszkodzonego wyświetlacza, wygiętego portu ładowania, porysowanej obudowy czy baterii nie wymaga dyplomu inżyniera i skrzynki pełnej specjalistycznego sprzętu. Wystarczy odwiedzić HMD Repair Hub na iFixit, aby uzyskać części zamienne i instrukcję naprawy krok po kroku. 

Obsługa „Od drzwi do drzwi”

Ale nie wszystko da się zrobić samemu i potrzebny jest profesjonalista. Dzięki DHL Express Care firm mogą zaplanować odbiór bezpośrednio ze swojego biura, a my je odbierzemy i wyślemy do naprawy.

Spokój ducha

Zachowanie bezpieczeństwa to podstawa w każdej firmie. A HMD Pulse+ Business Edition zapewnia je dzięki szeregowi funkcji dostosowanych do potrzeb firm (blokada sieci, wyłączanie zasilania tylko za pomocą kodu PIN i szyfrowaniu kodu PIN). Aby uzyskać większą kontrolę nad sposobem uzyskiwania dostępu do urządzenia, można wyłączyć uwierzytelnianie biometryczne podczas konfiguracji. Dodatkowo pamiętaliśmy też o opcji bezpiecznych folderów i trybie ukrytym.

Dodatkowy atut, to przechowywanie danych w Europie. Cały proces przechowywania i przetwarzania danych klientów jest scentralizowany na platformie Google Cloud Platform z siedzibą w UE, zgodnie z wymogami RODO.  I oczywiście, jak można oczekiwać od biznesowego urządzenia HMD, jest to Android Enterprise Recommended.

Dostępność

HMD Pulse+ Business Edition jest już dostępny w kolorze Midnight Blue. Narzędzie HMD FOTA jest dostępne od dziś.

Specyfikacja HMD Pulse+ Business Edition

  • Wymiary: 163,19 x 75,02 x 8,45 mm | 187 g
  • Ekran: 6,56 cala HD+, 90 Hz
  • PAMIĘĆ RAM: 6 GB
  • Pamięć użytkowa: 128GB 
  • Bateria: 5000mAh 
  • Tylny aparat: 50MP
  • Przedni aparat: 8MP
  • Kolor: Midnight Blue

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HMD Polska