Nowa wersja aplikacji Televio na Apple TV!

Użytkownicy korzystający z telewizji internetowej na Apple TV mogą już cieszyć się nową wersją aplikacji Televio, która jest bardziej przejrzysta i stabilniejsza.

Aplikacja televio na Apple TV

Platforma telewizji internetowej Televio udostępniła aktualizację aplikacji dla urządzeń z Apple TV. W nowej wersji zwrócono uwagę na elementy, które przyspieszają ładowanie się aplikacji i usprawnią poruszanie się po niej. Priorytetem było zapewnienie stabilności i niezawodności, aby interakcja z aplikacją przebiegała płynnie i bezproblemowo. 

W najnowszej aktualizacji wprowadzono też kilka nowych funkcji. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło. 

Nasz zespół programistów pracował nad aplikacją na Apple TV od ponad roku. Dzięki tym trudom powstała zupełnie nowa wersja, która działa szybciej, jest bardziej intuicyjna i zawiera nowe funkcje.

— mówi Brand Manager Televio Denis Bolješik

Najnowsza aktualizacja na Apple TV pozwoliła ujednolicić wszystkie aplikacje Televio, dzięki temu są bardziej spójne. Dla lepszej nawigacji, menu przeniesiono na lewą stronę, tak jak wygląda to na innych urządzeniach. Odświeżono także elektroniczny przewodnik po programach (EPG). Program TV jest teraz wyrazistszy, ale też szybciej się ładuje, co sprawia, że przeglądanie ramówki zajmuje o wiele mniej czasu.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nowe funkcje w aplikacji Televio na Androida!

W aktualizacji uwzględniono także dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dodawania programów do ulubionych. Podobnie, jak w innych aplikacjach Televio, także tu znajdziemy rekomendowane tytuły i inteligentne narzędzie wyszukiwania, dzięki któremu użytkownicy szybciej odnajdą ulubione treści.

Warto też wspomnieć, że aplikacją Televio można już sterować za pośrednictwem iPhone’a. Pojawiła się również możliwość przełączania dostępnych na kanałach ścieżek audio.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio