Polski serial Netfliksa „Dziewczyna i kosmonauta” już jest!

Czy każda miłość ma datę ważności? „Dziewczyna i kosmonauta” — oryginalna i pełna emocji historia miłosna z gwiazdorską obsadą dostępna jest już w serwisie Netflix.

„Dziewczyna i kosmonauta” (Netflix, 2023)

Już 17 lutego 2023 roku na Netflix debiutuje polski serial oryginalny serwisu zatytułowany Dziewczyna i kosmonauta (ang. A Girl and An Astronaut) – współczesny romans w reżyserii Bartka Prokopowicza z Magdaleną Cielecką i Vanessą Aleksander, które wcielają się w rolę zjawiskowej Marty. Aktorkom na ekranie towarzyszą Jakub Sasak i Andrzej Chyra – obaj w roli stanowczego i  oddanego Bogdana, oraz Jędrzej Hycnar – w roli przebojowego i porywczego Niko.

Może Cię zainteresować: „Kalejdoskop” zaprasza do mieszania fabuły

Osadzony w dwóch przestrzeniach czasowych, w 2022 i 2052 roku, serial z elementami science-fiction, to pełna emocji, namiętności i przygód historia trójkąta miłosnego między piękną  Martą a pilotami F-16. Gdy jeden z nich zwycięża w walce o lot w kosmos, drugi zdobywa coś cenniejszego – serce Marty. Jednak, kiedy ta po 30 latach dowiaduje się o powrocie dawnej miłości, musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze – bezpieczny, ugruntowany związek czy pożądanie i namiętność. Wybór będzie należeć tylko do Marty…

Dziewczyna i kosmonauta to opowieść o sile i skali uczuć, jakie rządzą człowiekiem na różnych etapach życia. Z jednej strony młodość to spontaniczność, z drugiej – dorosłe życie to konfrontacja z konsekwencjami decyzji sprzed wielu lat.  

Dziewczyna i kosmonauta debiutuje w serwisie Netflix w piątek 17 lutego 2023 roku.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska