Dostęp do sieci 5G Bardziej w T-Mobile w ofertach prepaid – do końca września!

T-Mobile przedłuża do 30 września 2024 roku dostęp do sieci 5G Bardziej wszystkim klientom ofert prepaid – T-Mobile na kartę MIX i Heyah.

Dostęp do sieci 5G Bardziej w T-Mobile w ofertach prepaid – do końca września!

W zasięgu sieci 5G Bardziej od T-Mobile znajduje się już ponad ¼ wszystkich mieszkańców Polski, a dzięki kolejnym stacjom bazowym, już wkrótce wynik ten będzie jeszcze lepszy. Dlatego operator przedłuża do końca września 2024 roku możliwość korzystania z sieci 5G Bardziej wszystkim klientom T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz Heyah MIX oraz MIX, bez względu na posiadaną ofertę.

➔ ZOBACZ TEŻ: Nowe oferty internetu domowego 5G Bardziej w T-Mobile

Z okazji uruchomienia 5G Bardziej, na początku roku przygotowano pełną gamę propozycji dla klientów usług przedpłaconych, jak i klientów wybierających usługi abonamentowe. Dodatkowo, wszystkim klientom prepaid udostępniono sieć 5G Bardziej do końca kwietnia, bez względu na posiadaną ofertę.  Teraz operator przedłuża swoją akcję promocyjną.

T-Mobile przedłuża możliwość testowania sieci 5G Bardziej wszystkim klientom prepaid, bez względu na posiadaną ofertę, na dotychczasowych zasadach do końca września. Co to oznacza? Klienci korzystający z ofert T-Mobile na kartę i MIX oraz Heyah na kartę i Heyah MIX mają dostęp do sieci 5G Bardziej  także w czasie nachodzących wakacji.

Aktywacja jest automatyczna i klienci nie muszą podejmować żadnych działań, by cieszyć się szybkością nowej sieci 5G – wystarczy być w T-Mobile oraz posiadać smartfon obsługujący technologię 5G.

Więcej informacji na temat darmowego testowania 5G Bardziej można znaleźć w regulaminach na tej stronie (dla usług T-Mobile) oraz tutaj (dla usług Heyah).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska