Plany Mobile Vikings na 2024 rok

Społecznościowy operator komórkowy, Mobile Vikings, opublikował roadmapę projektów na 2024 rok, czyli zapowiedź konkretnych działań.

Mobile Vikings - Rejs 2024

Ten ruch to odpowiedź na głosy użytkowników – zebrane z ankiet, badań, forów i mediów społecznościowych sieci. Na rejs2024.pl każdy Viking może zapoznać się z kierunkami wspólnie obranego rejsu, dodać komentarz i podzielić się swoim pomysłem. 

Vikingowie płyną w trzech kierunkach

Operator konsekwentnie stawia na transparentną komunikację ze społecznością. W tym roku wszystkie ręce na pokładzie Mobile Vikings pracują nad trzema obszarami: rozwojem oferty, dodatkowymi benefitami w programie poleceń i cyfrową transformacją. Część planów przedstawia poniższa infografika.

➔ ZOBACZ TEŻ: Mobile Vikings wprowadza rejestrację SIM przez mObywatela oraz mojeID

To tylko kilka przykładów zapowiedzianych zmian. Spora część dotyczy nagradzania Kapitanów, czyli osób zapraszających znajomych na pokład Mobile Vikings. Operator chce ich wyróżnić podwójnie – za to, że polecają sieć i w szczególny sposób przyczyniają się do jej rozwoju. Warto dodać, że z programu poleceń korzysta aż 7 na 10 Vikingów, a ostatnie badania NPS pokazują, że aż 79% Vikingów poleciłoby tę sieć znajomym. 

Skąd pomysł na Rejs 2024?

Mobile Vikings wyróżnia się na rynku przede wszystkim ludzkim podejściem do użytkowników. Przykład? Nie wiąże ich żadnymi terminowymi umowami i nie korzysta z botów. Zgodnie ze swoją misją – tworzy sieć ludzi, nie numerów, a członków społeczności nazywa “Vikingami”. Mają oni realny wpływ na kierunek rozwoju operatora, który regularnie pyta ich o zdanie i angażuje w różne akcje. Rejs 2024 to jedna z nich.

Teraz rogaty operator przekuł sugestie użytkowników w plany – zgodnie z przyjętą zasadą #DlaSwoichWszystko – i zachęca do komentowania ich na stronie internetowej rejs2024.pl.

Mobile Vikings - Rejs 2024 - plany i roadmapa na 2024 rok
Mobile Vikings – Rejs 2024 – plany i roadmapa na 2024 rok

Poza planami, dla użytkowników sieci ważne są już dostępne benefity, wyróżniające ofertę Mobile Vikings od innych operatorów: na przykład kumulacja gigabajtów (niewykorzystane nie przepadają) i korzystanie z nich w innych miesiącach albo wymiana na gadżety w Viking Store. Vikingowie mogą też przekazać GB innym załogantom albo wesprzeć Szalupy Ratunkowe – czyli zamienić gigabajty na złotówki zasilające zbiórki charytatywne. Cel akcji także jest wybierany przez użytkowników.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings