Co LEGO szykuje na tegoroczny Dzień Gwiezdnych Wojen?

May the 4th be with you! Już 4 maja 2024 roku kolejna gratka dla Fanów Star Wars od firmy LEGO – sprawdź, co takiego w tym roku nas zaskoczy?

May the 4th be with you - LEGO 2024

Powiedzenie „May the Fourth be with you” to gra słów utworzona na podstawie popularnego cytatu z filmów Star Wars™: „May the Force be with you” („Niech moc będzie z tobą”). To dlatego 4 maja („May the Fourth”) nazywany jest Dniem Star Wars™. Z okazji wydarzenia zestaw TIE Interceptor™ powraca z okazji 25-lecia kolekcji LEGO® Star Wars™! Jeden z najpotężniejszych myśliwców imperialnej floty powraca w nowym zestawie LEGO® z okazji 4 maja, czyli Dnia Gwiezdnych Wojen™! To zarówno oryginalny, jak i najnowszy zestaw, który dołącza do serii Ultimate Collector Series. Członkowie programu LEGO® Insiders dostaną do niego wcześniejszy dostęp od 1 do 3 maja 2024 roku!

Nowe zestawy z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen™

Dzień 4 maja zbliża się wielkimi krokami, a z nim zupełnie nowe zestawy LEGO Star Wars. Od śmiertelnie niebezpiecznego wyścigu ścigaczy z Anakinem Skywalkerem w roli głównej po nowego Dartha Maula z kolekcji BrickHeadz™.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Star Wars Day 2023 – czyli Dzień Gwiezdnych wojen w Disney+

Trzy wyjątkowe nowości w prezencie za zakup

Cała galaktyka upominków przy zakupie już od 1 maja 2024 roku. Obejmuje Statek MTT Federacji Handlowej prezent przy zakupach LEGO® Star Wars™ o wartości co najmniej 720 zł.

Członkowie programu LEGO® Insiders mają fory nawet w kosmosie. Przygotuj koszyk, sprawdź, ile masz punktów, i szykuj kupony – premiery, wyjątkowe zniżki na zestawy Star Wars™ i inne nagrody zbliżają się wielkimi krokami! Choćby ta grafika autorstwa Joe Hogana z edycji specjalnej.

Upominki LEGO z okazji Star Wars Day 2024
Upominki LEGO z okazji Star Wars Day 2024

Zadokuj swój statek w sklepie LEGO® Wybierz się do najbliższego sklepu LEGO® i osobiście weź udział w obchodach z okazji Dzień Star Wars™!

Weź udział w Festiwalu Filmów 25-sekundowych. Uwielbiasz filmy i budujesz zestawy? Pora zapisać się w historii LEGO® Star Wars™. Prześlij swój 25-sekundowy filmik do 22/4, by wziąć udział w majowym festiwalu filmów krótkometrażowych!

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia Dzień Star Wars w sklepie LEGO.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO Polska