Masz Xboxa, to możesz zgarnąć darmowe 3 miesiące dostępu do Apple TV+

Posiadacze konsol Xbox mogą teraz przez 3 miesiące bezpłatnie korzystać z serwisu streamingowego Apple TV+.

Wybrane tytułu Apple TV+ z 2024 r.

Jeżeli masz w domu konsolę Xbox, to nie przegap okazji, aby skorzystać z 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego Apple TV+. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportu, akcji czy komedii, w Apple TV+ znajdziesz coś dla siebie. Z oferty mogą skorzystać nowi i kwalifikujący się powracający użytkownicy, którzy już wcześniej korzystali serwisu, a oferta będzie dostępna w aplikacji na konsoli do 7 lipca 2024 roku.

Serwis Apple TV+ znany jest z dobrych jakościowo seriali i filmów, które jak już się pojawią, zyskują liczną grupę widzów. Oczywiście trafiają się wyjątki, które są niewypałami, ale niezależnie od tego jaki gatunek filmu lub serialu Cie interesuje, znajdziesz coś dla siebie.

W serwisie można także oglądać wielokrotnie nagradzane filmy dokumentalne, produkcje rozrywkowe dla dzieci, dramaty i nie tylko, a wszystko w jakości 4K HDR. A dzięki aplikacji Apple TV na konsoli Xbox możesz łatwo przeglądać i uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich ulubionych treści w jednym miejscu.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Aple TV+, to dobra okazja, aby samemu przekonać się i wypróbować za darmo czym wyróżnia się jakościowa biblioteka serwisu Apple TV+. Oczywiście wszystkie produkcje można oglądać z polskimi napisami z oryginalną ścieżką dźwiękową.

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w nowej lub kwalifikującej się, powracającej subskrypcji Apple TV+ na konsoli Xbox przed 7 lipca 2024 roku, a otrzymasz 3 miesiące dostępu do Apple TV+ za darmo. Bez zobowiązań, bez ukrytych opłat – z subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie, aby po 3 miesiącach nie została pobrana opłata.

Chwyć kontroler Xbox i rozpocznij bezpłatny okres próbny w Apple TV+. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Odwiedź witrynę firmy Apple, aby dowiedzieć się więcej o obowiązujących warunkach serwisu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Xbox