Zwiastun serii „Mroczna materia” odkrywa tajemnice multiwersum

Serial „Mroczna materia” na podstawie światowego bestsellera Blake’a Croucha zadebiutuje w serwisie Apple TV+ już 8 maja 2024 roku.

Serial „Mroczna materia” w Apple TV+

Jedna z najlepszych powieści science fiction dekady zatytułowana Mroczna materia (tyt. oryg. Dark matter), wkrótce zadebiutuje jako serial w serwisie Apple TV+. To thriller o mężczyźnie zagubionym w wieloświecie, próbującym odnaleźć swój pierwotny wszechświat. W serialu występują miedzy innymi Joel Edgerton i Jennifer Connelly. W opublikowanym w czwartek zwiastunie zadano pytanie: „A co, jeśli osobą, która mnie porwała, jestem ja sam?”

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu „Problemu trzech ciał”!

Apple TV+ ma świetną reputację dzięki doskonałemu adaptowaniu popularnych powieści science-fiction w formie seriali. Silos i Fundacja to dwa doskonałe przykłady doskonałych produkcji, będących ekranizacjami powieści sci-fi. Dlatego też nadchodząca adaptacja Mrocznej materii, bestsellerowej powieści Blake’a Croucha, ma również tak duży potencjał.

Dla tych, którzy nie czytali książki, opis serialu od Apple’a:

Mroczna materia to opowieść o drodze, która nie została obrana. Serial opowiada historię Jasona Dessena (w tej roli Edgerton), fizyka, profesora i człowieka rodzinnego, który pewnej nocy podczas spaceru do domu ulicami Chicago zostaje uprowadzony do alternatywnej wersji swojego życia. Szybko wszystko zamienia się w koszmar, gdy próbuje wrócić do swojej rzeczywistości pośród zniewalającego krajobrazu żyć, jakie mógł przeżyć. W tym labiryncie rzeczywistości wyrusza w wstrząsającą podróż, aby wrócić do swojej prawdziwej rodziny i ocalić ją przed najbardziej przerażającym, niepokonanym wrogiem, jakiego można sobie wyobrazić: samego siebie.

Obejrzyj zwiastun, aby dowiedzieć się więcej:

Znakomita obsada

Dwoje głównych aktorów w serialu Mroczna materia już wnosi mnóstwo dobrego klimatu. Joel Edgerton jest dość znany w swojej rodzinnej Australii, a na całym świecie jest znany z roli Owena Larsa w kilku filmach i serialach Gwiezdne Wojny.

Jennifer Connelly może pochwalić się długą karierą, której początki sięgają Labiryntu w 1986 roku. Inne ważne filmy to Mulholland Falls, Dark City i Piękny umysł, za który zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

W serialu występują także Alice Braga, Jimmi Simpson, Dayo Okeniyi i Oakes Fegley.

Serial zadebiutuje w maju na Apple TV+

Premiera serialu Mroczna materia będzie miała światową premierę w Apple TV+, a pierwsze dwa odcinki będzie można oglądać już 8 maja 2024 roku. Następnie jeden nowy odcinek będzie pojawiać się w każdą środę aż do 26 czerwca 2024 roku. W sumie będzie ich dziewięć.

Oglądanie wiąże się z wykupieniem płatnej subskrypcji Apple TV+. Filmy i seriale z serwisu można także oglądać na dowolnym poziomie pakietu subskrypcji Apple One.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press