Kultowe samochody Subaru w „Japanese Drift Master”

Gaming Factory stawia kolejny ważny krok w rozwoju swojej kluczowej produkcji – Japanese Drift Master, zawierając pierwszą umowę licencyjną.

Japanese Drift Master

Gaming Factory stawia kolejny ważny krok w rozwoju swojej kluczowej produkcji – Japanese Drift Master. Na mocy podpisanej umowy licencyjnej z Subaru w grze znajdą się pierwsze oficjalne modele japońskiej marki. Jednym z flagowych modeli dostępnych w JDM będzie Subaru BRZ. Gaming Factory jednocześnie pracuje nad pozyskaniem kolejnych wiodących marek aut oraz implementacji modeli do świata gry.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Electrician Simulator” od dziś na Steamie

Wraz z ogromnym zainteresowaniem graczy naszą produkcją rosły również oczekiwania względem realizmu Japanese Drift Master. Wprowadzenie autentycznych modeli do gry było dla nas naturalnym działaniem, a podpisanie umowy licencyjnej z Subaru, pierwszym krokiem w tym zakresie. Teraz pracujemy nad kolejnymi umowami. Jak wspominałem kilka miesięcy wcześniej, z częścią marek aut mamy podpisane term-sheety i jesteśmy w trakcie czekania na finalne umowy. Liczę zatem, że do takich modeli jak Subaru Impreza czy BRZ, dołączą kolejne legendarne auta.

informuje Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory SA

Japanese Drift Master od początku wzbudza wielkie emocje wśród graczy na całym świecie. Wersja demo gry została pobrana ponad 750 tys. razy i bardzo dobrze odebrana. Doceniono przede wszystkim mechanikę gry i realizm jazdy, na który twórcy postawili duży nacisk. Pełna wersja na PC pojawi się w IV kw. 2024 r. Wcześniej jednak gracze będą mogli przetestować kolejną próbkę możliwości JDM. 

Już latem udostępniony zostanie darmowy prolog JDM: Rise of the Scorpion, który będzie fabularnym wprowadzeniem do historii z pełnej wersji gry dzięki opowieści prowadzonej za pomocą plansz mangi. Prolog pozwoli wcielić się w rolę Hatoriego „Skorpiona” Hasashiego – jednego z bohaterów produkcji. W produkcji pojawią się również nowe auta i lokalizacje, a także nieprezentowane wcześniej rozwiązania.

W marcu Gaming Factory podpisało umowę wydawniczą z 4Divinity z grupy GCL Asia. Tym samym firma należąca do jednej z największych azjatyckich grup wydawniczych została głównym wydawcą Japanese Drift Master na tamtejszym rynku w wersji na PC.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Gaming Factory