OutIn Nano zaparzy espresso gdzie tylko chcesz!

Pierwszy taki przenośny ekspres do parzenia espresso z własnym podgrzewaczem wody, pozwala na przyrządzenie ulubionego napoju w dowolnym miejscu.

OutIn Nano - przenośny ekspres do kawy z własnym podgrzewaczem wody

Ta mała piękność w kształcie butelki, nazwana OutIn Nano, jest wynalazkiem do przyrządzenia filiżanki kawy dosłownie wszędzie. Można go używać w pomieszczeniu, na zewnątrz, a nawet na niebie — przenośny ekspres do kawy OutIn Nano pozwala przygotować porcję espresso w dowolnym miejscu, pozwalając delektować się kawą, kiedy tylko masz na to ochotę. Jest wyposażony we własny podgrzewacz wody, podgrzeje wodę podczas parzenia kawy, co oznacza, że tak naprawdę nie potrzebujesz niczego poza pustą filiżanką i pragnieniem kofeiny.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Brewster to przenośny ekspres do kawy „z przyszłości”

OutIn Nano to prawdopodobnie jedyny przenośny ekspres do kawy, który podgrzeje Twoją wodę za Ciebie. Jasne, inne przenośne ekspresy do kawy mogą pochwalić się kompaktową konstrukcją, ale każdy z nich wymaga osobnego dodania gorącej wody.

To nie stanowi problemu w przypadku OutIn Nano, który ma własną cewkę grzejną, która gwarantuje uzyskanie doskonałego espresso, nawet jeśli masz pod ręką tylko wodę z kranu lub wodę mineralną. Pionowa konstrukcja w kształcie kolby pozwala na dodanie wody do góry, a saszetkę Nespresso lub Keurig na dole – albo mały krążek wypełniony własną zmieloną kawą. Zaparzanie kawy odbywa się za pomocą jednego przycisku, a wbudowana pompka wyciska espresso prosto do zakrętki OutIn Nano, która służy za zgrabną filiżankę.

Bateria o pojemności 7500 mAh zasila OutIn Nano, podgrzewając wodę w zaledwie 200 sekund. Alternatywnie można po prostu dodać gorącą wodę, tak jak w przypadku każdego innego przenośnego ekspresu do kawy, co powinno przyspieszyć proces. Żywotność baterii również znacznie różni się w zależności od temperatury wykorzystywanej wody – OutIn Nano zaparzy 5 filiżanek kawy, jeśli dodasz zimną wodę i skorzystasz z wbudowanej funkcji podgrzewacza wody, lub oszałamiającą liczbę 200 filiżanek kawy na pełnej baterii, jeśli użyj wstępnie podgrzanej wody.

OutIn Nano - przenośny ekspres do kawy z własnym podgrzewaczem wody
OutIn Nano – przenośny ekspres do kawy z własnym podgrzewaczem wody

Przygotowana w nim kawa jest cudownie autentyczna, z bogatą pianką utworzoną przez ogrzewanie/parzenie w temperaturze 92°C/198°F i przepuszczanie wody przez fusy pod imponującym ciśnieniem 20 barów. Cały cykl parzenia espresso trwa zaledwie 4 minuty od początku do końca (jeśli korzystasz z podgrzewacza wody). OutIn Nano mieści aż 80 ml wody, co w zupełności wystarczy na dwie porcje, dzięki czemu możesz pić czystą kawę lub zamienić ją w Americano lub latte poprzez dodanie wody lub mleka.

Ważący zaledwie 700 gramów OutIn Nano został stworzony do użytku na świeżym powietrzu. Dostępny w 5 kolorach, ładowany przez USB (nawet przy użyciu ładowarki samochodowej) i dostarczany w miękkim etui, które zawiera cały zestaw do parzenia kawy. Nano zdobył nawet nagrody Red Dot i iF Design Award za imponująco kompaktową konstrukcję.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OutIn | Yanko Design