Apple przedstawia „powody, dla których warto kupić” nowszego iPhone’a

Na nowej stronie internetowej „Reasons to Upgrade” firma Apple przedstawia najważniejsze powody, dla których warto zmienić starszego iPhone’a na nowszy model.

Strona „Reasons to Upgrade” z porównywaniem iPhone'ów firmy Apple

Na podstronach internetowych firmy Apple pojawiła się nowa sekcja Reasons to Upgrade, której celem jest zachęcenie klientów posiadających starsze modele iPhone’ów do przejścia na nowszy model. Witryna umożliwia klientom porównanie iPhone’a 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 mini, 12 Pro i 12 Pro Max z iPhone’em 15, ‌iPhone’em 15‌ Plus, iPhone’em 15 Pro lub ‌iPhone’em 15 Pro‌ Max.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Pod iOS 18 podobno będzie „bardziej konfigurowalny” ekran główny

Każde porównanie pokazuje, jakie nowe funkcje otrzyma osoba posiadająca starszego iPhone’a po przejściu na najnowszy model telefonu iPhone 15. Na przykład, w porównaniu z iPhone’em 11 nowy model oferuje 4 razy lepszą rozdzielczość zdjęć, więcej podstawowej pamięci, tryb akcji i kinowy dla wideo, USB-C, o 60 procent szybszy procesor graficzny, 5G i wiele więcej.

Witryna podkreśla różnice w technologii wyświetlania, wyglądzie, rozmiarze, łączności i nie tylko. Apple udostępnia również szczegółowe informacje na temat wartości przy wymianie każdego starszego iPhone’a, dzięki czemu klienci wiedzą, jaką zniżkę mogą uzyskać, wymieniając urządzenie przy zakupie nowego iPhone’a.

Aby jeszcze bardziej złagodzić koszty aktualizacji, Apple reklamuje miesięczne raty karty Apple Card i oferty operatorów, które mogą obniżyć cenę iPhone’a 15 do 0 dolarów. Apple szczegółowo opisuje również łatwość aktualizacji do nowego urządzenia dzięki funkcjom takim jak Szybki start i eSIM.

Strona dostępna jest jedynie dla klientów w Stanach Zjednoczonych, uwzględniając obowiązujące tam zniżki i oferty.

Duża część rynku smartfonów w Stanach Zjednoczonych jest nasycona, a nowych klientów Apple’a jest niewielu. Urządzenia do aktualizacji to ważny segment rynku i Apple nieustannie szuka sposobów, aby nakłonić klientów do regularnego zakupu nowych iPhone’ów, aby utrzymać dynamikę sprzedaży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | Macrumors