Premiera oraz niespodzianka dla „X-Men ’97” od dziś w Disney+

Na serial „X-Men ‘97” czekali fani na całym świecie – już od dziś w Disney+ widzowie mogą oglądać nowe przygody mutantów z uniwersum X-Men.

Serial „X-Men ‘97”

Ale to nie wszystko – z okazji premiery nowej odsłony serialu, Disney+ udostępnił również wszystkie poprzednie sezony. X-Men ’97 to jeden z tych seriali, do których premiery odliczało się dni. Od Cyclopsa i Jean Grey po Wolverine’a i Magneto – ulubione postaci powracają na mały ekran, ale co najważniejsze z zupełnie nowymi przygodami, bo serial to nie remake a kontynuacja dotychczasowych sezonów.

➔ ZOBACZ TEŻ: Film „Marvels” od dziś dostępny w Disney+

Szanujemy historie, od których wszystko się zaczęło, a nie powtarzamy ich. Zaczynamy od miejsca, w którym zakończyła się oryginalna seria, i idziemy dalej, ponownie przedstawiając świat X-Menów nowym fanom – mówi producent wykonawczy serii Brad Winderbaum. 

Nie tylko nowi fani będą zachwyceni komiksowym światem X-Menów – millenialsi mogą liczyć na sentymentalną podróż do lat 90.

Akcja tego serialu nie tylko rozgrywa się w latach 90. Ona nimi oddycha – dodaje Winderbaum. 

Dziesięć nowych odcinków przeniesie widzów w przeszłość do roku 1997 – rozpoczynając w miejscu, w którym zakończył się poprzedni serial. X-Meni znajdują się trudnym momencie, zmagając się ze stratą Profesora X. I chociaż świat jest we względnym stanie pokoju na linii mutant-człowiek, wszyscy wiedzą, że to prawdopodobnie tymczasowe. W serialu „X-Men ’97”mutanci po raz kolejny będą musieli wykorzystać swoje niesamowite moce, aby chronić świat, których ich nienawidzi.

W dniu premiery na platformie Disney+ zadebiutują dwa odcinki serialu X-Men ‘97, a kolejne będą się pojawiały co tydzień. Jednak to nie koniec niespodzianek. Z okazji premiery nowej serii Disney+ uzupełnił bibliotekę o poprzednie sezony, by fani mogli się w pełni cieszyć z powrotu do świata X-Menów.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska