Dni Wiosennych Okazji na polskim Amazonie potrwają do 25 marca 2024 r.

Dni Wiosennych Okazji Amazon już wystartowały – promocje na wybrane produkty marek takich jak Sony, Garmin, OnePlus, Logitech, Philips, Tefal, Vileda, Oral-B, LEGO, Ochnik, czy Nivea.

Dni Wiosennych Okazji w Amazon.pl (20-25 marca 2024 r.)

Serwis Amazon ułatwi wiosenno-świąteczne przygotowania także polskim klientom, proponując tysiące okazji na produkty z szerokiej oferty we wszystkich kategoriach. Subskrybenci Prime mogą również skorzystać ze specjalnej promocji – przy zakupach wybranych produktów za min. 500 zł, otrzymają przy finalizacji transakcji 75 zł zniżki. Przez cały czas trwania wydarzenia klienci Amazon Prime mogą liczyć na nielimitowane, szybkie i darmowe dostawy milionów produktów. Pozostali użytkownicy mogą skorzystać z Amazon Prime bezpłatnie w ramach 30-dniowego okresu próbnego.

➔ ZOBACZ TEŻ: Amazon zapowiada dni promocji Big Spring Sale od 20 do 25 marca!

Dni Wiosennych Okazji Amazon potrwają od środy 20 marca do poniedziałku 25 marca 2024 roku, oferując tysiące atrakcyjnych promocji w różnych kategoriach, m.in. elektronika, dom i ogród, drogeria czy zabawki. 

Cieszymy się, że możemy zaoferować tysiące promocji, dzięki którym nasi klienci będą mogli dużo zaoszczędzić. Mamy nadzieję, że trwające wydarzenie zakupowe ułatwi im przygotowania do nadchodzącej wiosny i okresu wielkanocnego. Mimo że świetne produkty w niskiej cenie oferujemy przez cały rok, Dni Wiosennych Okazji Amazon to czas wyjątkowych promocji udostępnianych zarówno przez największe marki, jak i małych i średnich przedsiębiorców, również z Polski. Dzięki Dniom Wiosennych Okazji Amazon klienci mogą przywitać wiosnę, kupując popularne artykuły i przedmioty codziennego użytku w wyjątkowo przystępnych cenach.

— mówi Marco Reissig, Country Manager Amazon.pl

W ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon klienci znajdą tysiące promocji w różnych kategoriach, najpopularniejszych marek, w tym De’Longhi, Krups, TEFAL, Braun, Anker, Logitech, Oral-B, PHILIPS, Sony, Barbie, LEGO czy Nivea, a także na produkty pochodzące od polskich firm, np. Ochnik, Malinowe czy Bambino.

Wiosenne wydarzenie zakupowe Amazon.pl to świetna okazja do skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego Amazon Prime, który zapewnia nie tylko nielimitowane, szybkie i bezpłatne dostawy bez minimalnej wartości zamówienia do domu, Paczkomatów czy punktów odbioru, ale także filmy i seriale w Prime Video oraz darmowe gry w Prime Gaming.

Dni Wiosennych Okazji w Amazon.pl

Jak znaleźć idealną okazję?

  • Obserwuj okazję: Dzięki opcji obserwowania okazji klienci mogą sprawdzić i śledzić promocje dostępne tylko dla klientów Amazon Prime. Dzięki powiadomieniom na stronie i w aplikacji Amazon.pl możliwe jest to w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.
  • Powiadomienia o okazjach: Klienci mogą włączyć powiadomienia o okazjach związanych z produktami ostatnio szukanymi i oglądanymi na stronie i w aplikacji Amazon.pl. Aby ustawić powiadomienia, wystarczy odwiedzić stronę Dni Wiosennych Okazji Amazon w aplikacji Amazon. Po rozpoczęciu wydarzenia klienci otrzymają powiadomienia push, ilekroć pojawi się niższa cena na wybrany przez nich produkt. 
  • Lista życzeń: Po dodaniu przedmiotów do listy życzeń klienci otrzymają powiadomienie, jeśli wybrany przez nich produkt pojawi się wśród promocji w ramach Dni Wiosennych Okazji Amazon.
  • Klienci Prime mogą również skorzystać ze specjalnej promocji – przy zakupach wybranych produktów za min. 500 zł, otrzymają przy finalizacji transakcji 75 zł zniżki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Polska