HMD zapowiada powrót ikony – Nokia 3310?

HMD ponownie zapowiada powrót ikony i wszystko wskazuje na to, że będzie to nowa odsłona legendarnego telefonu Nokia 3310 z obsługą 5G.

HMD zapowiada powrót ikony - Czy będzie to Nokia 3310?
HMD zapowiada powrót ikony – Czy będzie to Nokia 3310?

Firma HMD zdecydowało się na podejście obejmujące wiele marek w swoim portfolio, a w zeszłym miesiącu na targach MWC firma potwierdziła, że ma w przygotowaniu kolejny telefon Nokia. Dowiedzieliśmy się także o majowym miesiącu premier i pikselowany obraz smartfona.

➔ CZYTAJ TEż: Nokia 3310 z obsługą 5G i smartfony HMD

Teraz we wpisie w serwisie X HMD daje nam jaśniejsze pojęcie o tym, czego się spodziewać. Choć nie podano wyraźnie żadnych nazw, najprawdopodobniej kontynuacji doczeka się Nokia 3210.

Zamieszczone zdjęcie i krótki link do strony docelowej ogłoszenia sugerują urodziny. Post ukazał się 18 marca 2024 roku – w 25. urodziny Nokii 3210.

Kultowy telefon utorował drogę Nokii 3310 do miana legendy branży telefonii komórkowej. Nokia faktycznie wprowadziła grę Snake, konfigurowalne panele, wbudowany kompozytor dzwonków i konstrukcję bez anteny po raz pierwszy w modelu 3210, a następnie wprowadziła je do modelu 3310.

Teaser HMD - It's my birthday
Teaser HMD – It’s my birthday

Mamy nadzieję, że w ciągu dwóch miesięcy poprzedzających oficjalnie ogłoszenie ikony otrzymamy więcej wskazówek od HMD, które potwierdzą lub obalą naszą teorię.

Możesz zostawić swój e-mail, aby dowiedzieć się o premierze nowego telefonu od HMD na stronie go.hmd.com/Birthday.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HMD Global