Zobacz zwiastun serialu „Gwiezdne wojny: Akolita”

Disney+ udostępnił dziś pierwszy zwiastun do nowego serialu Lucasfilm „Gwiezdne wojny: Akolita”. Dwuodcinkowa premiera porywającej serii już 5 czerwca 2024 roku.

Gwiezdne wojny: Akolita - serial Disney+ (2024)

W serialu Gwiezdne wojny: Akolita śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia na drodze szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) niebezpieczną wojowniczkę z jego przeszłości (Amandla Stenberg). Kolejne ujawnione poszlaki sprawiają, że oboje wchodzą na mroczną ścieżką, na której nie wszystko jest tym, czym się wydaje…

➔ ZOBACZ TEŻ: Futurystyczny „Twórca” już w Disney+

W serialu występują: Amandla Stenberg, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keen, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo i Carrie-Anne Moss.

Leslye Headland stworzyła serial na podstawie „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa i pełni funkcję producenta wykonawczego wraz z Kathleen Kennedy, Simonem Emanuelem, Jeffem F. Kingiem i Jasonem Micallefem. Charmaine DeGraté i Kor Adana są współproducentami wykonawczymi. Rayne Roberts, Damian Anderson, Eileen Shim i Rob Bredow są producentami.

Headland wyreżyserowała również premierowe odcinki (odc. 101 i 102). Reżyserzy Kogonada (odcinki 103 i 107), Alex Garcia Lopez (odcinki 104 i 105) oraz Hanelle Culpepper (odcinki 106 i 108) dopełniają obowiązków reżyserskich w serialu.

Muzykę do Gwiezdne wojny: Akolita stworzył wielokrotnie nagradzany kompozytor Michael Abels, znany z pracy nad „Get Out” i „Us”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+