Laptop LAP-1 ze snu dźwiękowca w stylu Teenage Engineering

Ten laptop inspirowany Teenage Engineering to spełnienie marzeń kreatywnych inżynierów dźwięku i miłośników wyjątkowej estetyki.

LAP-1 Teenage Engineering Laptop

Jedną rzeczą, której potrzebują wszyscy twórcy cyfrowi, jest dobra maszyna do wspierania ich w pracy. To samo tyczy się muzyki, która cieszy nasze uszy, a nikt nie zna jej lepiej niż Teenage Engineering (TE). Szwedzka marka elektroniki użytkowej zyskała sławę w ciągu ostatnich kilku lat dzięki unikalnemu językowi projektowania i wysublimowanej umiejętności łączenia atrakcyjnej wizualnie formy z wrażeniami muzycznymi.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Teenage Engineering wkracza w rytm lo-fi dzięki PO-80 Record Factory

Laptop LAP-1, zaprojektowany przez PDF Haus, ma służyć do edycji muzyki i jest oparty na filozofii TE zakładającej natychmiastowe zanurzenie się w muzyce, przenośność użytkowania i elastyczne opcje połączeń umożliwiające podłączanie urządzeń audio w celu tworzenia i edytowania dźwięków.

Posiada obsługę unikalnej metody DJ-skiej, umożliwiającą jednoczesne sterowanie wieloma kontrolerami poprzez naciśnięcie klawiszy i regulację ekranu dotykowego z kropkami.

Kropkowany panel w LAP-1 Teenage Engineering Laptop
Kropkowany panel w LAP-1 Teenage Engineering Laptop

Motywacją do zaprojektowania tej kompaktowej maszyny do tworzenia muzyki było ograniczenie bałaganu związanego z różnymi instrumentami i akcesoriami, oraz umożliwienie dźwiękowcom pracy nad swoimi projektami w dowolnym miejscu i czasie.

Dostępne są specjalne pokrętła sterujące i klawiatury umożliwiające łatwą edycję plików muzycznych. Te odłączane moduły próbników dźwięku, które działają jak urządzenie dźwiękowe do nagrywania lub wysyłania edytowanych sampli, zwiększają użyteczność maszyny bez potrzeby stosowania osobnego samplera.

LAP-1 Teenage Engineering Laptop
LAP-1 Teenage Engineering Laptop

Dzięki temu jest to gadżet kompleksowy do edycji dźwięku, tworzenia dźwięku i nie tylko. Wszystko sprawia dużo więcej frajdy dzięki zawiasowi obracanemu o 180 stopni, który pozwala pracować z nim jak współczesnym sprzętem do tworzenia dźwięku.

Złącza w LAP-1 Teenage Engineering Laptop
Złącza w LAP-1 Teenage Engineering Laptop

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PDF Haus | Yanko Design