Zeblaze Stratos 3 Pro ma GPS i jasnością do 1000 nitów

Nowy smartwatch Zeblaze Stratos 3 Pro w niewiarygodnie niskiej cenie można kupić teraz w chińskich sklepach internetowych – ale, co za to dostajemy?

Smartwatch Zeblaze Stratos 3 Pro
Smartwatch Zeblaze Stratos 3 Pro

Zeblaze sprzedaje teraz swój smartwatch Stratos 3 Pro na całym świecie za pośrednictwem serwisu AliExpress. Nowe urządzenie do noszenia zostało zaprojektowane do biegania na świeżym powietrzu, oferuje śledzenie i nawigację GPS, a także monitorowanie podstawowych wskaźników zdrowotnych. Ponadto mówi się, że wyświetlacz AMOLED zegarka ma jasność do 1000 nitów.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak działa smartwatch CMF Watch Pro?

Ten inteligentny zegarek ma 1,43-calowy wyświetlacz HD AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 px i, według opisu produktu, jasności do 1000 nitów. Dla porównania, wyświetlacz OLED Retina LTPO w Apple Watch Ultra 2 ma szczytową jasność 3000 nitów.

Zeblaze zaprojektowało urządzenie do noszenia głównie z myślą o biegaczach, chociaż oferuje ponad 100 trybów różnych aktywności fizycznych. Funkcje Zeblaze Stratos 3 Pro obejmują wbudowany moduł GPS do nawigacji i mapowania tras. Możesz importować trasy za pośrednictwem aplikacji Zeblaze Fit dostępnej na urzadzenia z systemami iOS i Androida oraz udostępniać dane treningowe aplikacjom innych firm, takim jak Strava i Zdrowie firmy Apple.

Smartwatch Zeblaze Stratos 3 Pro

Sparowanie telefonu poprzez Bluetooth 5.3 umożliwia odbieranie połączeń i powiadomień na tym smartwatchu, a także przechowywanie muzyki na zegarku lub wykorzystywanie urządzenia do sterowania muzyką odtwarzaną z telefonu. Ponadto smartwatch może śledzić różne wskaźniki zdrowotne, takie jak tętno, saturacja (nasycenie krwi tlenem SpO₂), poziom snu i stresu, a także inne funkcje, takie jak zdalne sterowanie kamerą, listy, alarmy i prognozy pogody.

Smartwatch oferuje szeroką gamę tarcz zegarków, z opcją zawsze włączonego wyświetlacza i dwiema wersjami kolorystycznymi: Ocean Blue i Ember Black.

Zeblaze Stratos 3 Pro: Ocean Blue i Ember Black
Zeblaze Stratos 3 Pro: Ocean Blue i Ember Black

Mówi się, że bateria litowo-polimerowa o pojemności 400 mAh może zasilać urządzenie do 45 dni w trybie oszczędzania baterii, 18 dni przy typowym użytkowaniu lub 84 godziny ciągłego korzystania z GPS-em. Zegarek można w pełni naładować w ciągu około 1,5 godziny. Obecnie można kupić smartwatch Zeblaze Stratos 3 Pro za pośrednictwem AliExpress za 368 zł (69,87 USD, 60,31 GBP lub 84,54 EUR) albo w serwisie Banggood za jedyne 235 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Zeblaze | Notebookcheck